Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Канаді Консультації з представниками державних вузів Канади
Консультації з представниками державних вузів Канади

Компанія Інфостаді, офіційний представник навчальних закладів по усьому світу, організовує індивідуальні зустрічі з представниками державних вузів Канади в Києві

Консультації з представниками державних вузів Канади

У лютому та березні 2013 року у Києві відбудеться серія зустрічей із представниками навчальних закладів Канади. Це унікальна можливість пройти індивідуальне інтерв'ю-співбесіду зі співробітником канадського державного коледжу або університету.

Графік проведення зустрічей

Відвідування зустрічей безкоштовне, за умови попередньої реєстрації за телефонами: (0440 222-78-76; (044) 228-78-76; (067) 603-77-73 або на сайті http://infostudy.com.ua/.

Зустрічі з представниками канадських навчальних закладів відбуватимуться в офісі компанії Інфостаді за адресою: м. Київ, вул. Пушкінська 9-А, оф. 5.

Усі учасники зустрічей гарантовано отримають подарунок від компанії Інфостаді.

Усім клієнтам, які укладуть договори на навчання у Канаді, буде надано додатковий подарунок після приїзду до Канади. Це підключення до мобільного оператора (sim card) і проїзний квиток на один місяць. Подарунки гарантує канадський офіс компанії Інфостаді у м. Торонто.

Акція діє тільки для студентів, які пройшли співбесіду в офісі Інфостаді з 19 лютого по 14 березня 2013 року.

Компанія допомагає вступити до вищих навчальних закладів за кордоном з 2001 року. Про переваги індивідуальних співбесід з представниками закордонних вищих навчальних закладів при виборі майбутньої професії, читайте в інтерв’ю керівника відділу освіти компанії InfoStudy Людмили Чабан.

Розміщено на правах реклами.

Освіта.ua
14.02.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!