Консультації з представниками державних вузів Канади

Компанія Інфостаді, офіційний представник навчальних закладів по усьому світу, організовує індивідуальні зустрічі з представниками державних вузів Канади в Києві

Консультації з представниками державних вузів Канади

У лютому та березні 2013 року у Києві відбудеться серія зустрічей із представниками навчальних закладів Канади. Це унікальна можливість пройти індивідуальне інтерв'ю-співбесіду зі співробітником канадського державного коледжу або університету.

Графік проведення зустрічей

Відвідування зустрічей безкоштовне, за умови попередньої реєстрації за телефонами: (0440 222-78-76; (044) 228-78-76; (067) 603-77-73 або на сайті http://infostudy.com.ua/.

Зустрічі з представниками канадських навчальних закладів відбуватимуться в офісі компанії Інфостаді за адресою: м. Київ, вул. Пушкінська 9-А, оф. 5.

Усі учасники зустрічей гарантовано отримають подарунок від компанії Інфостаді.

Усім клієнтам, які укладуть договори на навчання у Канаді, буде надано додатковий подарунок після приїзду до Канади. Це підключення до мобільного оператора (sim card) і проїзний квиток на один місяць. Подарунки гарантує канадський офіс компанії Інфостаді у м. Торонто.

Акція діє тільки для студентів, які пройшли співбесіду в офісі Інфостаді з 19 лютого по 14 березня 2013 року.

Компанія допомагає вступити до вищих навчальних закладів за кордоном з 2001 року. Про переваги індивідуальних співбесід з представниками закордонних вищих навчальних закладів при виборі майбутньої професії, читайте в інтерв’ю керівника відділу освіти компанії InfoStudy Людмили Чабан.

Розміщено на правах реклами.

Освіта.ua
14.02.2013