Посольство Канади запрошує на виставку "Освіта за кордоном"

В рамках проведення міжнародної виставки "Освіта за кордоном", що відбудеться в Українському домі, буде працювати стенд посольства Канади та павільйон канадських навчальних закладів

Посольство Канади запрошує на виставку "Освіта за кордоном"

Посольство Канади в Україні запрошує українську молодь на Міжнародну виставку закордонних навчальних закладів, в ході якої у відвідувачі зможуть дізнатися про переваги навчання в Північній Америці.

Стенд Посольства Канади, який працюватиме впродовж трьох днів з 15 до 17 листопада, надасть відвідувачам можливість отримати професійну консультацію щодо офіційних джерел пошуку інформації про навчання в країні, за допомогою якої студенти зможуть самостійно визначитись із навчальною програмою та освітнім закладом, а також обрати свій шлях до здобуття освіти найвищої якості.

Як відомо, Канада має високі академічні стандарти, пропонує тисячі навчальних програм за різними освітніми рівнями та відкриває кар’єрні перспективи для випускників своїх навчальних закладів. Також варто зазначити, що, вартість проживання та навчання для іноземних студентів у Канаді зазвичай нижча, ніж в інших розвинутих країнах, а деякі іноземні студенти з канадськими дипломами та досвідом роботи в Канаді можуть подати заяву на постійне проживання в країні.

Цього року, під час проведення виставки "Освіта за кордоном-2012", свої навчальні програми також презентуватимуть:

16 листопада о 14.00 відбудеться презентація "Освіта в Канаді", яку проведе Канадське бюро міжнародної освіти.

Також упродовж роботи виставки відвідувачі матимуть можливість поспілкуватись із представником програми "Міжнародний досвід Канади" та дізнатись про унікальну можливість для молоді подорожувати та працювати в Канаді за спрощеною процедурою.

Виставка "Освіта за кордоном" працюватиме протягом трьох днів, з 15 до 17 листопада у приміщенні Центру ділового та культурного співробітництва "Український дім" (Київ, вул. Хрещатик, 2).

Із повним переліком учасників виставки можна ознайомитися за наступним посиланням.

Освіта.ua
07.11.2012