Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Канаді Індивідуальні зустрічі з представниками навчальних закладів Канади в Києві
Індивідуальні зустрічі з представниками навчальних закладів Канади в Києві

Компанія «Інфостаді» запрошує пройти співбесіду з представниками вищих навчальних закладів та мовних шкіл Канади в Києві

Індивідуальні зустрічі з представниками навчальних закладів Канади в Києві

Зустрічі та співбесіди відбудуться з представниками канадських навчальних закладів: Centennial Сollege, George Brown College, Niagara College та Royal Roads University.

Під час зустрічей учасники зможуть підібрати програму за спеціальністю, що цікавить, і оцінити свої шанси на вступ до зазначених вищих навчальних закладів.

Для учасників зустрічей компанія «Інфостаді» надає знижку на свої послуги з оформлення документів та організації поїздки на навчання до Канади.

Консультанти компанії «Інфостаді» допоможуть визначитись із навчальним закладом, підібрати програму і правильно оформити документи.

Для того щоб відвідати зустрічі необхідно зареєструватися в офісі компанії «Інфостаді» за телефонами (044) 222-78-76; 228-78-76; (093) 498-07-07; (067) 603-77-73 або електронною поштою info@infostudy.com.ua.

Місце проведення зустрічей:
Київ, вул. Б. Хмельницького, 49, оф.4.

Дати проведення зустрічей:

  • Centennial Сollege – 17 жовтня 2012 р.
  • George Brown College – 19 жовтня 2012 р.
  • Niagara College – 24 жовтня 2012 р.
  • Royal Roads University – 29 жовтня 2012 р.

Освіта.ua
17.10.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!