Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Канаді Імміграція через навчання в Канаді: зустріч з представником університету Кейп-Брейтон
Імміграція через навчання в Канаді: зустріч з представником університету Кейп-Брейтон

2 серпня в офісі компанії Інфостаді відбудеться співбесіда з представником мовного центру Університету Кейп-Брейтон, провінції Нова Шотландія, Канада

Імміграція через навчання в Канаді: зустріч з представником університету Кейп-Брейтон

Учасники презентації зможуть отримати вичерпну інформацію з перших рук про можливість вступу до Університету Кейп-Брейтон, а також про подальше навчання і процес імміграції за провінційною програмою.

Університет пропонує наступні програми: бакалаврат, магістратура, післядипломні програми.

Також університет надає можливість перезарахування предметів і скорочення періоду навчання до 1,5 років. В університеті доступні програми навчання з оплачуваною практикою. Після закінчення навчання студенти можуть швидко пройти імміграційний процес.

Етапи вступу і подальша імміграція:

  • вступ на підготовчі курси університету, 4-6 місяців навчання;
  • вступ до університету на сертифікаційну програму на 2 семестри (8 місяців);
  • робота після навчання протягом 3 місяців в будь-якій сфері;
  • подача документів на імміграцію та отримання сертифікату відбору від провінції Нова Шотландія. Розгляд документів протягом 3 місяців;
  • розгляд документів федеральною владою 6-8 місяців.

Всі учасники співбесіди, які приймуть рішення про вступ до Університету Кейп-Брейтона, отримають знижку розміром 25% від компанії Інфостаді.

Попередня реєстрація на зустріч за тел.: +38 (044) 228-78-76.

Додаткову інформацію про вартість навчання і діяльності університету, а також про витрати на навчання та проживання ви можете дізнатися в освітньому агентстві Інфостаді.

Більше про навчання в Канаді>>>

Освіта.ua
20.07.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!