Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Канаді Літня програма академічної підготовки в Bodwell High School (Канада)
Літня програма академічної підготовки в Bodwell High School (Канада)

Школа-пансіон Bodwell High School оголошує набір на літню програму академічної підготовки

Літня програма академічної підготовки в Bodwell High School (Канада)

Bodwell High School - приватна школа-пансіон спільного навчання. Школа акредитована Міністерством освіти провінції Британська Колумбія.

Bodwell High School пропонує програму академічної підготовки, на якій студенти у віці від 13 до 17 років можуть підготуватися до вступу та навчання в університетах Канади.

Викладачі школи створюють привабливі умови для навчання, використовуючи методику інтерактивного підходу.

Під час навчання студенти всебічно поліпшать свої знання з англійської мови, удосконалять навички читання, письма, мовлення й аудіювання, займаючись в невеликих класах. Програма навчання також включає математику, природничі науки, соціологію та образотворче мистецтво.

У школі приділяють велику увагу фізичному вихованню, пропонуючи різні спортивні заняття. В рамках програми також пропонуються різноманітні екскурсії Ванкувером. Усі екскурсії ретельно сплановані для навчання студентів за межами класних кімнат і для набуття культурного досвіду і спілкування.

Навчання на програмі академічної підготовки в Bodwell High School допомагає полегшити вступ до вищих навчальних закладів Канади і забезпечує швидку інтеграцію студентів в освітній процес.

Тривалість програми: 12 - 28 серпня 2012 року.

Вартість програми: 2600 доларів США. До вартості включено: навчання, проживання, трансфер з/в аеропорт, медична страховка, реєстраційний внесок, харчування та екскурсії, табель успішності та сертифікат про закінчення програми.

Додатково оплачується: авіапереліт, послуга супроводу неповнолітніх.

За більш детальною інформацією звертайтеся в освітнє агентство Istudy за тел.: (044) 222-79-19, (044) 235-07-55.

Освіта.ua
22.02.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!