Представники навчальних закладів Канади проведуть консультації в Києві

27 лютого компанія InfoStudy запрошує на зустрічі-співбесіди з представниками вищих навчальних закладів Канади

Представники навчальних закладів Канади проведуть консультації в Києві

Взяти участь у заході запрошуються студенти, школярі та їхні батьки, а також усі зацікавлені в отриманні якісної вищої освіти за кордоном.

Під час заходу будуть представлені такі навчальні заклади: Sheridan Institute of Technology, Seneca College of Arts & Technology та Сonestoga College.

Спеціалісти допоможуть відвідувачам визначитись із навчальним закладом, підібрати програму і правильно оформити документи.

Під час співбесіди з представниками навчальних закладів також буде можливість підібрати програму за спеціальністю, що цікавить, і оцінити свої шанси на вступ до вищих навчальних закладів на дипломні та післядипломні програми з таких спеціальностей: міжнародний бізнес, бухгалтерія, логістика, журналістика, комп'ютерні технології, готельний менеджмент, дизайн ігор, 3D-графіка тощо.

Окрім цього, учасникам зустрічі компанія InfoStudy надає знижку на свої послуги з оформлення документів та організації поїздки на навчання до Канади.

Зустрічі-співбесіди з представниками вищих навчальних закладів Канади відбудуться 27 лютого в офісі компанії InfoStudy за адресою: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 49, оф.4. Участь у заході безкоштовна, попередня реєстрація обов’язкова.

Час проведення зустрічей:

  • Sheridan Institute of Technology - 10.00 - 13.00
  • Seneca College of Arts & Technology - 14.00 - 17.00
  • Сonestoga College - 14.00 - 17.00

Дізнатися додаткову інформацію та зареєструватися для участі можна за тел.: (044) 222-51-37, (093) 498-07-07, або електронною поштою: chaban@infostudy.com.ua.

Освіта.ua
22.02.2012