Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Канаді Представники навчальних закладів Канади проведуть консультації в Києві
Представники навчальних закладів Канади проведуть консультації в Києві

27 лютого компанія InfoStudy запрошує на зустрічі-співбесіди з представниками вищих навчальних закладів Канади

Представники навчальних закладів Канади проведуть консультації в Києві

Взяти участь у заході запрошуються студенти, школярі та їхні батьки, а також усі зацікавлені в отриманні якісної вищої освіти за кордоном.

Під час заходу будуть представлені такі навчальні заклади: Sheridan Institute of Technology, Seneca College of Arts & Technology та Сonestoga College.

Спеціалісти допоможуть відвідувачам визначитись із навчальним закладом, підібрати програму і правильно оформити документи.

Під час співбесіди з представниками навчальних закладів також буде можливість підібрати програму за спеціальністю, що цікавить, і оцінити свої шанси на вступ до вищих навчальних закладів на дипломні та післядипломні програми з таких спеціальностей: міжнародний бізнес, бухгалтерія, логістика, журналістика, комп'ютерні технології, готельний менеджмент, дизайн ігор, 3D-графіка тощо.

Окрім цього, учасникам зустрічі компанія InfoStudy надає знижку на свої послуги з оформлення документів та організації поїздки на навчання до Канади.

Зустрічі-співбесіди з представниками вищих навчальних закладів Канади відбудуться 27 лютого в офісі компанії InfoStudy за адресою: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 49, оф.4. Участь у заході безкоштовна, попередня реєстрація обов’язкова.

Час проведення зустрічей:

  • Sheridan Institute of Technology - 10.00 - 13.00
  • Seneca College of Arts & Technology - 14.00 - 17.00
  • Сonestoga College - 14.00 - 17.00

Дізнатися додаткову інформацію та зареєструватися для участі можна за тел.: (044) 222-51-37, (093) 498-07-07, або електронною поштою: chaban@infostudy.com.ua.

Освіта.ua
22.02.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!