Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Канаді Посольство Канади запрошує на виставку "Освіта в Канаді"
Посольство Канади запрошує на виставку "Освіта в Канаді"

В рамках Європейського туру представників провідних канадських навчальних закладів, 22-26 лютого 2012 року виставка "Освіта в Канаді" відвідає Львів, Одесу та Київ

Посольство Канади запрошує на виставку "Освіта в Канаді"

Відвідати виставку запрошуються учні шкіл та їх батьки, студенти, представники освітніх закладів та усі бажаючі дізнатись про переваги освіти в Канаді та можливості роботи у період та по завершенні навчання.

У Посольстві Канади в Україні повідомили, що під час виставки відвідувачі отримають повну інформацію про систему освіти в Канаді, дізнаються про вищі навчальні заклади, коледжі та школи, їх традиції та концепції навчання.

Учасниками виставки, є шістнадцять навчальних закладів, якість програм яких визнана урядом Канади. Це найбільш рейтингові коледжі та університети країни, що пропонують найширший спектр освітніх ступенів з міжнародним визнанням. Представники цих навчальних закладів нададуть вичерпну інформацію про навчальні заклади, їх спеціалізацію, програми, умови вступу, розкажуть про проживання, дозвілля тощо.

На виставці буде представлений широкий спектр усіх можливих типів програм: мовні та шкільні програми, підготовчі вступні програми, ступеневі програми (бакалаврат, магістратура), неступеневі програми (сертифікатні та дипломні), CO-OP Програми (Навчання + Оплачуване/Неоплачуване Стажування).

Крім того, відвідувачі виставки матимуть можливість спілкування у форматі живого діалогу із представниками Посольства Канади в Україні та отримання професійних консультацій щодо необхідного пакету документів та процедури отримання дозволу на навчання, роботу у період навчання та після його завершення та ознайомлення з програмами для молоді.

Окрема увага буде приділена питанням оформлення документів до подачі у Посольство. Також в рамках столичної програми виставки, представниками посольства буде проведено візовий семінар, під час якого відвідувачі зможуть дізнатись актуальну інформацію та отримати професійну консультацію безпосередньо від візового офіцера Посольства Канади та почути відповіді на свої питання.

Запрошуючи українців на виставку, Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Трой Лулашник зокрема зазначив: "Я упевнений, що обравши Канаду для здобуття освіти кожен знайде для себе оптимальний варіант завдяки широкому вибору навчальних програм. Канада має високі академічні стандарти та ретельний контроль якості освіти, що відкриють двері для вашого майбутнього і принесуть користь вашій кар'єрі".

У Посольстві Канади також зазначили, що вартість проживання та навчання у Канаді для іноземних студентів зазвичай нижча, ніж в інших країнах, а деякі іноземні студенти з канадськими дипломами та досвідом роботи в Канаді можуть подати заяву на постійне проживання не виїжджаючи з Канади.

Університети Канади є одними з найпрестижніших у світі. У 2010 році за рейтингом університетів QS, одинадцять канадських університетів потрапили у ТОП-100 найкращих навчальних закладів.

Виставка відбудеться 22 та 23 лютого у Львові, 25 лютого у Одесі та 26 лютого у Києві. Кількість квитків на відвідування виставки "Освіта в Канаді" обмежена. Реєстрація обов’язкова.

Більш детальна інформація про виставку та
on-line реєстрація відвідувачів на сайті http://www.educanada.com.ua/fair.html.

Освіта.ua
20.02.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!