Підготовка до вступу на програму Master of Engineering в Університеті Торонто

University of Toronto пропонує іноземним студентам підготовчий курс з подальшим вступом на магістерську програму Master of Engineering в цьому університеті

Підготовка до вступу на програму Master of Engineering в Університеті Торонто

University of Toronto – громадський науково-дослідницький університет Канади, що був заснований у 1827 році. До складу університету входять 17 шкіл і факультетів, 19 магістерських закладів та 13 навчальних клінік.

Щороку університет набирає 70 000 студентів, понад 7000 з них – іноземні студенти.

Університет знаходиться у місті Торонто – найбільшому місті Канади, де проживає більше 5 млн людей. Торонто має репутацію самого чистого та безпечного великого міста Північної Америки.

Програма підготовки університету The Graduate International Foundation Program (Grad IFP) – це унікальна пропозиція, що поєднує умовне зарахування на магістратуру з інженерних наук (Master of Engineering, MEng) та інтенсивне вивчення англійської мови.

Grad IFP – це гарна можливість для осіб, які мають український диплом бакалавра або магістра з інженерних наук, проте які не володіють англійською мовою на рівні, достатньому для прямого вступу до університету. Успішне закінчення курсу Grad IFP гарантує зарахування на програму Master of Engineering.

Підготовка на програмі Master of Engineering здійснюється за такими напрямками: авіакосмічні науки, хімічна інженерія та прикладна хімія, цивільне будівництво, електрична та комп’ютерна інженерна справа, матеріалознавство, машинобудівництво та промислова інженерна справа.

До кандидатів, які планують вступити на підготовчі курси в University of Toronto, висуваються такі вимоги: наявність диплома бакалавра або магістра з інженерних або фізичних наук, відмінні оцінки у дипломі, мінімальний рівень англійської мови - TOEFL iBT 75.

Вартість програми Grad IFP – 14450 канадських доларів. Тривалість програми – 4 місяці (один семестр), з вересня по грудень 2012 року. Документи приймаються до 1 березня.

За більш докладною інформацією щодо навчання на підготовчій програмі Grad IFP в University of Toronto звертайтесь до освітньої агенції «А-пріорі» за тел.: (044) 221-78-99, (097) 493-93-05, або за email: info@a-priori.kiev.ua.

Більше про навчання в Канаді>>>

Освіта.ua
16.01.2012