Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Канаді Презентація SAIT Polytechnic (Канада) в Києві
Презентація SAIT Polytechnic (Канада) в Києві

Під час проведення виставки "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада в Києві, SAIT Polytechnic представить свої програми

Презентація SAIT Polytechnic (Канада) в Києві

SAIT Polytechnic (Southern Alberta Institute of Technology) був заснований в 1916 році. В університеті навчаються 9 тисяч студентів з 125 країн світу, з них понад 1200 - студенти з інших країн.

Навчальний заклад пропонує високу якість навчання, індивідуальний підхід, кар'єрну орієнтованість.

У SAIT доступні більше 60 програм для отримання диплома бакалавра, магістра, сертифікаційні програми і програми міжвузівського обміну за такими напрямами підготовки: бізнес, готельний менеджмент і туризм, будівельні роботи, енергозбереження, охорона здоров'я, інформаційні та комунікаційні технології, виробництво і автоматизація, транспортне сполучення.

Серед нових програм академічної підготовки варто відзначити програми підготовки бакалаврів у сфері бухгалтерського обліку, управління проектами, а також курси англійської мови для академічних цілей (ESL - English Language Studies).

Детальніше про програми навчання в SAIT Polytechnic ви зможете дізнатися на виставці "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада 2011 року в Національному центрі "Український дім" у Києві (вул. Хрещатик 2).

Більше про навчання в Канаді>>>

Освіта.ua
05.11.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!