Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Канаді Презентація University of the Fraser Valley (Канада) в Києві
Презентація University of the Fraser Valley (Канада) в Києві

Під час проведення виставки "Освіта за кордоном - 2011", що пройде 17-19 листопада в Києві, University of the Fraser Valley (Канада) представить свої програми

Презентація University of the Fraser Valley (Канада) в Києві

У мальовничій долині Фрейзер на схід від Ванкувера розташований University of the Fraser Valley (UFV), державний вуз, в якому навчаються понад 15 тисяч студентів.

Завдяки успішним міжнародним програмам студентське співтовариство вузу відрізняється різноманітністю - тут навчаються студенти з 50 країн світу.

UFV пропонує 15 бакалаврських програм, дві магістерські програми і більше ніж 100 сертифікаційних і академічних програм.

Абітурієнтам надається можливість пройти підготовчі курси при університеті та курси англійської мови.

Багато програм вузу взаємопов'язані, що дає можливість вибирати графік навчання, поєднуючи навчання і роботу.

Міжнародний відділ надає ряд послуг, що допоможуть студенту адаптуватися в студентському співтоваристві: консультації про студентське життя, допомога під час вступу тощо. Студенти також можуть взяти участь у групових заходах: екскурсії, туризм, заняття спортом (керлінг, лижі, ковзани).

Навчання ведеться в невеликих групах. Завдяки цьому створюється динамічне співтовариство, що готує студентів до досягнень в обраній кар'єрі. Випускники вузу можуть отримати дозвіл на роботу в Канаді протягом трьох років (Post-Graduation Work Permit).

Детальніше про програми навчання в University of the Fraser Valley (Канада) ви зможете дізнатися на виставці "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада 2011 року в Національному центрі "Український дім" у Києві (вул. Хрещатик 2).

Більше про навчання в Канаді>>>

Освіта.ua
24.10.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!