Як вступити до канадського університету

Канадська вища освіта цінується у всьому світі, її якість не поступається вищій освіті США, Великої Британії, Франції, Німеччини чи будь-якої іншої країни

Як вступити до канадського університету

Канадські університети впевнено займають місця у першій сотні світового рейтингу. Крім того, Канада вже кілька років поспіль визнається однією з найпридатніших країн світу для проживання людей. Стабільна економічна ситуація, високий рівень життя та благополучна кримінальна обстановка роблять Канаду привабливою для навчання країною.

Щоб вступити до канадського вузу іноземний студент має добре володіти англійською мовою та відповідати вступним вимогам обраного університету чи коледжу. Найкращий варіант для українських абітурієнтів – закінчити підготовчу програму після 11 класу української школи.

Ці програми пропонуються у декількох канадських школах, серед них – Міжнародний коледж Коламбіа (Columbia International College), що знаходиться у місті Гамільтон, за 80 км від Торонто.

Українські школярі навчаються один академічний рік, за цей час вони закінчують 12-й клас канадської школи і одночасно готуються до вступу в університет. За результатами підсумкових оцінок по 6-ти предметам підготовчої програми, випускники коледжу Коламбіа можуть вступити на перший курс університету Канади, США, Великої Британії, Австралії чи Нової Зеландії.

Коледж має партнерські відносини з вузами цих країн, і серед вузів-партнерів є такі: університет Акадія, університет Альберти, університет Брок, університет Канберри, Коледж Баффало при університеті Штату Нью Йорк, університет МакМастер, Школа фармакології Лондонського університету, Інститут технологій при університеті Онтаріо та ін.

Крім того, вищезазначені університети надають вступні стипендії кращим випускникам коледжу Коламбіа у розмірі від 1000 до 4000 канадських доларів.

Освітнє агентство А-пріорі не один рік співпрацює  з коледжем Коламбіа , та надає консультаціі і допомогу українським школярам, які бажають навчатись у Канаді. Всі студенти агентства А-пріорі успішно закінчили програму підготовки у коледжі Коламбіа та вступили до канадських університетів. Це свідчить про високий рівень підготовки коледжу та про велику увагу, яка приділяється студентам з боку викладачів та вихователів.

Освітня агенція "А-пріорі" запрошує всіх бажаючих отримати необхідну інформацію про навчання в Міжнародному коледжі Коламбіа та вступ до вищих навчальних закладів Канади за тел. (044) 221-78-99.

Довідка: Columbia International College зареєстрований при Міністерстві Освіти Онтаріо з 1979 року, є найбільшою школою-пансіоном  і коледжем з підготовки до вступу в університет – 1300 студентів з 66 країн. Щороку 100% випускників коледжу вступають до престижних університетів.

Освіта.ua
30.04.2011