Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Канаді Зустріч із представником канадських навчальних закладів
Зустріч із представником канадських навчальних закладів

1 березня 2011 року Міжнародний мовний та навчальний центр "ЕВЕНОР Україна" запрошує всіх, хто цікавиться навчанням за кордоном, а саме навчанням у Канаді

Зустріч із представником канадських навчальних закладів

Як ви знаєте, Канада – це насамперед безпечна країна, по-друге, саме там ви знайдете таку спільноту як українська діаспора, яка підтримує дружні стосунки між нашими країнами як у культурній, так і в освітній галузях.

Тож, ми раді запросити вас на зустріч, яку проведе Едді Жидєлєв, представник канадських навчальних закладів SEC та UCCBT 1 березня 2011 року о 16:00 в офісі компанії Евенор Україна за адресою: м. Київ, вул. Шота Руставелі 17, офіс 1.

На зустріч запрошуються всі, хто зацікавився навчанням у Канаді (курси англійської, коледжі, університети, короткострокові професійні програми, стажування, професійні програми з менеджменту, туризму та готельного бізнесу; викладання англійської; підготовка до тестів з англійської мови в Канаді (TOEFL, IELTS і т.д.)) і навіть ті, хто ще не визначився з навчальною програмою в Канаді або за кордоном.

Кожному майбутньому студентові - учасникові зустрічі надається чудовий шанс поставити особисті питання Едді Жидєлєву, який працює в освітній установі та живе в Канаді, а раніше там вчився. У вас є можливість першим дізнатися про спеціальні пропозиції учбових закладів, які значно заощадять ваш бюджет на поїздку до Канади.

Для участі необхідно зареєструватися за телефоном +38 (050) 578-43-43 або за адресою: natalia@evenor.com.ua (бажано повідомити ім'я, прізвище; вік, а також програму навчання у Канаді, що цікавить).

Освіта.ua
23.02.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!