Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Австрії Освіта в Австрії: 12 переваг для студентів
Освіта в Австрії: 12 переваг для студентів
На правах реклами

Умови вступу та навчання іноземних громадян у вищих навчальних закладах Австрії

Освіта в Австрії: 12 переваг для студентів

1. Освіта в Австрії якісна та доступна за ціною. Австрія фінансує навчання як власних громадян, так і іноземців. За семестр навчання у ВНЗ Австрії ви заплатите приблизно від 300 до 750 євро. Такий розкид цін обумовлений обраною спеціальністю. А диплом європейського зразка говорить про високу якість навчання.

2. Країна відрізняється комфортом і безпекою. Іноземці, що проживають там стверджують, що можна спокійно гуляти вночі, не побоюючись хуліганів. Принаймні, нападів на учнів не було ніколи. І ще - Австрія в світі вважається однією з найбезпечніших країн.

3. Найбільш «сильні» спеціалізації в Австрії: точні науки (особливо фізико-математичний напрямок), правові науки, а також художні напрями. Тому, маючи схильність до вивчення цих дисциплін та бажаючи знайти хорошу роботу після вишу, є сенс придивитися до навчання саме тут.

4. Австрійські ВНЗ завжди намагаються працевлаштувати своїх випускників, особливо тих, хто під час навчання показав себе як здібний і старанний студент.

5. Австрія береться навчати навіть студентів, які не володіють німецькою мовою. Для таких абітурієнтів передбачені спеціальні підготовчі курси, на яких за півроку ви освоїте ази мови і зможете вільно спілкуватися німецькою, а також слухати і записувати лекції. До закінчення навчання ви вільно будете спілкуватися вже двома мовами: німецькою та англійською. Англійську мову австрійці цінують і вітають її вивчення. Якщо вас мучать сумніви, що ви не володієте німецькою, виберіть собі навчальний заклад, де всі предмети викладаються англійською. Є і ще варіант. Вдома, на батьківщині, вивчіть німецьку до рівня В2 (наприклад, в одному з Ґете-центрів).

6. Австрія надає безліч різних грантів і стипендій, як австрійцям, так і іноземним громадянам. Щоб розібратися в цьому питанні, треба ретельно вивчити сайт навчального закладу, в якому ви хотіли б навчатися, і отримати там відповідну інформацію.

7. Величезним плюсом австрійської освіти вважається відсутність вступних іспитів. Тільки на медичному та художньому напрямках є іспити для абітурієнтів. Решту студентів беруть по наданні довідки про закінчення середньої школи в Австрії або довідки про закінчення 2-х курсів іноземного ВНЗ.

8. Австрійський диплом є безумовним плюсом в ситуації, коли ви збираєтеся отримати вид на проживання в цій країні. Причому, навіть неважливо, чи буде це диплом про професійну або просто загальну освіту.

9. Диплом, чесно зароблений в Австрії, дасть вам «зелене світло» в плані влаштування на висококваліфіковану роботу в будь-якій європейській країні. Всі країни Європи цінують і поважають австрійську освіту, і з таким дипломом можна не хвилюватися за своє майбутнє. У самій Австрії - найнижчий рівень безробіття по всій Європі.

10. Комфортні умови для студентів створюються з найперших днів. Наприклад, стороннім забороняється фотографувати процес навчання, як це прийнято, скажімо, в Німеччині. Тому після нетривалого періоду адаптації до життя в Австрії, новоприбулі із задоволенням вливаються в студентське середовище. Ставлення до іноземців цілком толерантне, навіть доброзичливе. Досить сказати, що у Віденському університеті, головному ВНЗ країни, 30% слухачів - іноземні громадяни. Якщо брати в середньому по країні, то ця цифра становить 12%.

11. Австрія - надзвичайно красива і доглянута країна. Навчання і життя тут задовольнять навіть самих вибагливих студентів. Прекрасні вулиці і вулички, якими можна гуляти нескінченно, насолоджуючись гармонією архітектури. Безліч будинків являють собою відреставровані пам'ятники архітектурного мистецтва.

Відпочити на свіжому повітрі можна не тільки прогулюючись австрійськими вуличками, але і відправившись на гірськолижний курорт. Ціни в австрійській гірськолижній курортній зоні прийнятні, при цьому рівень сервісу залишається на висоті. Відпочиваючим пропонуються маршрути різної складності, тут будуть задоволені всі: і новачки і завзяті спортсмени.

Літній відпочинок на озерах теж припаде до смаку більшості студентів. На сході Австрії знаходиться озеро Нойзидлер Зеє, на заході - Боденське озеро. А між ними більше сотні величезних озер, не кажучи вже про тисячі маленьких. Австрійська влада так дбає про чистоту води в озерах, що її можна навіть порівняти з очищеною питною водою. Водний відпочинок в країні теж можна підібрати на будь-який смак - від галасливих веселих курортів до тихих сімейних пансіонатів.

12. Якщо ви почнете вчитися в Австрії, але не захочете або не зможете продовжувати навчання, то все одно цей досвід не пройде марно. Ви побуваєте в красивій країні, насолодитесь атмосферою сучасної Європи і будете володіти німецькою на цілком пристойному рівні.

Отримати професійну консультацію з питань навчання в Австрії ви можете в освітньому агентстві StudySo - (044) 289-19-29. Компанія займається організацією всього процесу підготовки до вступу в університети Австрії - від підготовки документів та зарахування до університету, до зустрічі в аеропорту і поселення. Детальніше про діяльність StudySo можна дізнатися на сайті компанії.

Освіта.ua
10.06.2015

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!