Освіта в Австрії: 12 переваг для студентів
PR

Умови вступу та навчання іноземних громадян у вищих навчальних закладах Австрії

Освіта в Австрії: 12 переваг для студентів

1. Освіта в Австрії якісна та доступна за ціною. Австрія фінансує навчання як власних громадян, так і іноземців. За семестр навчання у ВНЗ Австрії ви заплатите приблизно від 300 до 750 євро. Такий розкид цін обумовлений обраною спеціальністю. А диплом європейського зразка говорить про високу якість навчання.

2. Країна відрізняється комфортом і безпекою. Іноземці, що проживають там стверджують, що можна спокійно гуляти вночі, не побоюючись хуліганів. Принаймні, нападів на учнів не було ніколи. І ще - Австрія в світі вважається однією з найбезпечніших країн.

3. Найбільш «сильні» спеціалізації в Австрії: точні науки (особливо фізико-математичний напрямок), правові науки, а також художні напрями. Тому, маючи схильність до вивчення цих дисциплін та бажаючи знайти хорошу роботу після вишу, є сенс придивитися до навчання саме тут.

4. Австрійські ВНЗ завжди намагаються працевлаштувати своїх випускників, особливо тих, хто під час навчання показав себе як здібний і старанний студент.

5. Австрія береться навчати навіть студентів, які не володіють німецькою мовою. Для таких абітурієнтів передбачені спеціальні підготовчі курси, на яких за півроку ви освоїте ази мови і зможете вільно спілкуватися німецькою, а також слухати і записувати лекції. До закінчення навчання ви вільно будете спілкуватися вже двома мовами: німецькою та англійською. Англійську мову австрійці цінують і вітають її вивчення. Якщо вас мучать сумніви, що ви не володієте німецькою, виберіть собі навчальний заклад, де всі предмети викладаються англійською. Є і ще варіант. Вдома, на батьківщині, вивчіть німецьку до рівня В2 (наприклад, в одному з Ґете-центрів).

6. Австрія надає безліч різних грантів і стипендій, як австрійцям, так і іноземним громадянам. Щоб розібратися в цьому питанні, треба ретельно вивчити сайт навчального закладу, в якому ви хотіли б навчатися, і отримати там відповідну інформацію.

7. Величезним плюсом австрійської освіти вважається відсутність вступних іспитів. Тільки на медичному та художньому напрямках є іспити для абітурієнтів. Решту студентів беруть по наданні довідки про закінчення середньої школи в Австрії або довідки про закінчення 2-х курсів іноземного ВНЗ.

8. Австрійський диплом є безумовним плюсом в ситуації, коли ви збираєтеся отримати вид на проживання в цій країні. Причому, навіть неважливо, чи буде це диплом про професійну або просто загальну освіту.

9. Диплом, чесно зароблений в Австрії, дасть вам «зелене світло» в плані влаштування на висококваліфіковану роботу в будь-якій європейській країні. Всі країни Європи цінують і поважають австрійську освіту, і з таким дипломом можна не хвилюватися за своє майбутнє. У самій Австрії - найнижчий рівень безробіття по всій Європі.

10. Комфортні умови для студентів створюються з найперших днів. Наприклад, стороннім забороняється фотографувати процес навчання, як це прийнято, скажімо, в Німеччині. Тому після нетривалого періоду адаптації до життя в Австрії, новоприбулі із задоволенням вливаються в студентське середовище. Ставлення до іноземців цілком толерантне, навіть доброзичливе. Досить сказати, що у Віденському університеті, головному ВНЗ країни, 30% слухачів - іноземні громадяни. Якщо брати в середньому по країні, то ця цифра становить 12%.

11. Австрія - надзвичайно красива і доглянута країна. Навчання і життя тут задовольнять навіть самих вибагливих студентів. Прекрасні вулиці і вулички, якими можна гуляти нескінченно, насолоджуючись гармонією архітектури. Безліч будинків являють собою відреставровані пам'ятники архітектурного мистецтва.

Відпочити на свіжому повітрі можна не тільки прогулюючись австрійськими вуличками, але і відправившись на гірськолижний курорт. Ціни в австрійській гірськолижній курортній зоні прийнятні, при цьому рівень сервісу залишається на висоті. Відпочиваючим пропонуються маршрути різної складності, тут будуть задоволені всі: і новачки і завзяті спортсмени.

Літній відпочинок на озерах теж припаде до смаку більшості студентів. На сході Австрії знаходиться озеро Нойзидлер Зеє, на заході - Боденське озеро. А між ними більше сотні величезних озер, не кажучи вже про тисячі маленьких. Австрійська влада так дбає про чистоту води в озерах, що її можна навіть порівняти з очищеною питною водою. Водний відпочинок в країні теж можна підібрати на будь-який смак - від галасливих веселих курортів до тихих сімейних пансіонатів.

12. Якщо ви почнете вчитися в Австрії, але не захочете або не зможете продовжувати навчання, то все одно цей досвід не пройде марно. Ви побуваєте в красивій країні, насолодитесь атмосферою сучасної Європи і будете володіти німецькою на цілком пристойному рівні.

Отримати професійну консультацію з питань навчання в Австрії ви можете в освітньому агентстві StudySo - (044) 289-19-29. Компанія займається організацією всього процесу підготовки до вступу в університети Австрії - від підготовки документів та зарахування до університету, до зустрічі в аеропорту і поселення. Детальніше про діяльність StudySo можна дізнатися на сайті компанії.

Освіта.ua
10.06.2015