Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Австрії Початок вступної кампанії 2015 року до вишів Австрії
Початок вступної кампанії 2015 року до вишів Австрії
PR

STUDYSO оголошує про початок вступної кампанії до університетів Австрійської Республіки

Початок вступної кампанії 2015 року до вишів Австрії

Медіатор освіти Австрії – компанія STUDYSO, що пропонує комплексне рішення з підбору навчальних та мовних програм для школярів, студентів і спеціалістів із вищою освітою по всім навчальним закладам Австрійської Республіки оголошує про початок вступної кампанії 2015 року до вищих навчальних закладів Австрії.

Бажаючим отримати європейську освіту в Австрії і розпочати навчання вже з 1 березня 2015 року необхідно подати документи до 20 серпня.

В Австрії українці можуть не тільки навчатися за доступними цінами (362 €/семестр), але і повернути 80% коштів, витрачених на навчання.

Особливістю австрійських ВНЗ, що дуже подобається українським студентам, є можливість прийому в університет без знання німецької мови. Виш дає можливість протягом двох із половиною років бути студентом, мати місце в університеті, довчити мову й після цього сміливо приступати безпосередньо до освітнього процесу.

Крім того, однією з істотних переваг освіти в Австрії є високий вміст практики в навчальних програмах. В австрійських вишах це співвідношення найвище в Європі: 50% теорії та 50% практики.

Отримання європейського диплому відкриває широкі можливості працевлаштування не тільки в Австрії, але і на теренах Європейського Союзу.

Команда STUDYSO підбере освітню програму у будь-якому вищому навчальному закладі Австрії та забезпечить повний спектр послуг щодо вступу: від індивідуальної консультації, підбору спеціальності, супроводу процесу вступу та отримання довгострокової візи до підбору житла та підтримки в режимі 24/7 протягом навчання.

Освіта.ua
31.07.2014

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!