Початок вступної кампанії 2015 року до вишів Австрії
PR

STUDYSO оголошує про початок вступної кампанії до університетів Австрійської Республіки

Початок вступної кампанії 2015 року до вишів Австрії

Медіатор освіти Австрії – компанія STUDYSO, що пропонує комплексне рішення з підбору навчальних та мовних програм для школярів, студентів і спеціалістів із вищою освітою по всім навчальним закладам Австрійської Республіки оголошує про початок вступної кампанії 2015 року до вищих навчальних закладів Австрії.

Бажаючим отримати європейську освіту в Австрії і розпочати навчання вже з 1 березня 2015 року необхідно подати документи до 20 серпня.

В Австрії українці можуть не тільки навчатися за доступними цінами (362 €/семестр), але і повернути 80% коштів, витрачених на навчання.

Особливістю австрійських ВНЗ, що дуже подобається українським студентам, є можливість прийому в університет без знання німецької мови. Виш дає можливість протягом двох із половиною років бути студентом, мати місце в університеті, довчити мову й після цього сміливо приступати безпосередньо до освітнього процесу.

Крім того, однією з істотних переваг освіти в Австрії є високий вміст практики в навчальних програмах. В австрійських вишах це співвідношення найвище в Європі: 50% теорії та 50% практики.

Отримання європейського диплому відкриває широкі можливості працевлаштування не тільки в Австрії, але і на теренах Європейського Союзу.

Команда STUDYSO підбере освітню програму у будь-якому вищому навчальному закладі Австрії та забезпечить повний спектр послуг щодо вступу: від індивідуальної консультації, підбору спеціальності, супроводу процесу вступу та отримання довгострокової візи до підбору житла та підтримки в режимі 24/7 протягом навчання.

Освіта.ua
31.07.2014