Освіта в Австрії: STUDYSO на виставці "Освіта за кордоном"
PR

Освітня компанія STUDYSO запрошує молодь відвідати міжнародну освітню виставку в Києві

Освіта в Австрії: STUDYSO на виставці "Освіта за кордоном"

Цікавитесь освітою за кордоном? Тоді саме для Вас у Київському палаці дітей та юнацтва (вул. Івана Мазепи 13) з 10 до 12 квітня буде проведена міжнародна виставка "Освіта за кордоном".

Виставка є найбільшим освітнім заходом в Україні. У ній беруть участь не лише провідні освітні агентства, але й представники українських та закордонних університетів. Для тих, хто цікавиться освітою за кордоном – це просто обов’язковий захід для відвідування. А той, хто ще не замислювався над здобуттям закордонної освіти, зможе познайомитись та поспілкуватись з представниками українських вишів.

На стенді компанії STUDYSO кожний, хто зацікавиться освітою в Австрії та заповнить анкету, отримує сертифікат на знижку у 100 € на послуги компанії. Представники компанії нададуть вичерпну інформацію щодо широкого кола питань про здобуття освіти в Австрії.

Детальніше про виставку можна дізнатися за наступним посиланням >>>

Довідка:

Українсько-австрійська компанія "STUDYSO" надає консультації та пропозиції щодо навчання у державних університетах Австрії. Компанія ставить за мету налагодження освітніх зв’язків та надає більше можливостей для студентів, викладачів, науковців України та Австрії для здійснення наукових обмінів та спільних проектів. Координація та супровід вступу студентів до навчальних закладів здійснюється завдяки функціонуванню офісу у Відні. Більше про діяльність "STUDYSO".

Освіта.ua
03.04.2014