Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Австрії Відкрийте освіту в Австрії разом зі STUDYSO
Відкрийте освіту в Австрії разом зі STUDYSO

Освітня компанія STUDYSO організовує повний процес зарахування до університетів Австрії

Відкрийте освіту в Австрії разом зі STUDYSO

13 грудня в конференц-залі столичного Arena City відбувся з'їзд основних представництв і партнерів компанії "STUDYSO", в якому взяли участь такі оператори освітнього ринку як: "Гольфстрім", "Study.ua", "Соната", "Student Land", "EUROSTUDY", "Axis EC", "STUDYSO Тернопіль" та інші.

Метою зустрічі стало підбиття підсумків спільної роботи в 2013 році, а також презентація планів компанії на 2014 рік, зокрема: відкриття нових представництв у великих містах України, укладення нових партнерських угод, запуск нових послуг і підвищення якості надання послуг, план просування послуг в Інтернеті та соціальних медіа.

Учасники ознайомилися з рекламною продукцією і новим сайтом компанії. Були представлені стандарти роботи партнерів і представництв, обговорені вимоги до надання послуг. Також був проведений тренінг по роботі з новою CRM- системою, за допомогою якої клієнти можуть самостійно спостерігати за процесом роботи з університетом, зміною статусу поданих документів тощо. Представлена система також дозволяє вибрати найкращий з можливих варіантів для проживання. Доступ до CRM-системи клієнти STUDYSO отримують з сайту компанії.

Однією з тем заходу стала презентація спільної програми з ПриватБанком, що розрахована для надання можливості безпроцентної оплати освітніх послуг. Ця послуга дозволяє відтермінувати сплату вартість послуг STUDYSO та розбити її на 25 рівних щомісячних платежів. Простота і швидкість оформлення програми дозволить не втрачати час при зборі всіх необхідних документів. Для участі в програмі необхідна лише наявність картки ПриватБанку. Докладніше з послугою можна ознайомитися на сайті компанії "STUDYSO".

Учасники обговорили всі тонкощі вступу, починаючи від підготовки і апостилізації документів, до супроводу клієнта в Австрії. Окрему увагу приділили соціальним проектам "Перше робоче місце" і допомоги українським вишам у налагодженні роботи з австрійськими університетами.

Як відомо, освітня компанія STUDYSO організовує весь процес підготовки до вступу в університети Австрії - від підготовки документів та зарахування до університету до зустрічі в аеропорту і поселення. Детальніше про діяльність STUDYSO можна дізнатися на сайті компанії.

Освіта.ua
19.12.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!