Відкрийте освіту в Австрії разом зі STUDYSO

Освітня компанія STUDYSO організовує повний процес зарахування до університетів Австрії

Відкрийте освіту в Австрії разом зі STUDYSO

13 грудня в конференц-залі столичного Arena City відбувся з'їзд основних представництв і партнерів компанії "STUDYSO", в якому взяли участь такі оператори освітнього ринку як: "Гольфстрім", "Study.ua", "Соната", "Student Land", "EUROSTUDY", "Axis EC", "STUDYSO Тернопіль" та інші.

Метою зустрічі стало підбиття підсумків спільної роботи в 2013 році, а також презентація планів компанії на 2014 рік, зокрема: відкриття нових представництв у великих містах України, укладення нових партнерських угод, запуск нових послуг і підвищення якості надання послуг, план просування послуг в Інтернеті та соціальних медіа.

Учасники ознайомилися з рекламною продукцією і новим сайтом компанії. Були представлені стандарти роботи партнерів і представництв, обговорені вимоги до надання послуг. Також був проведений тренінг по роботі з новою CRM- системою, за допомогою якої клієнти можуть самостійно спостерігати за процесом роботи з університетом, зміною статусу поданих документів тощо. Представлена система також дозволяє вибрати найкращий з можливих варіантів для проживання. Доступ до CRM-системи клієнти STUDYSO отримують з сайту компанії.

Однією з тем заходу стала презентація спільної програми з ПриватБанком, що розрахована для надання можливості безпроцентної оплати освітніх послуг. Ця послуга дозволяє відтермінувати сплату вартість послуг STUDYSO та розбити її на 25 рівних щомісячних платежів. Простота і швидкість оформлення програми дозволить не втрачати час при зборі всіх необхідних документів. Для участі в програмі необхідна лише наявність картки ПриватБанку. Докладніше з послугою можна ознайомитися на сайті компанії "STUDYSO".

Учасники обговорили всі тонкощі вступу, починаючи від підготовки і апостилізації документів, до супроводу клієнта в Австрії. Окрему увагу приділили соціальним проектам "Перше робоче місце" і допомоги українським вишам у налагодженні роботи з австрійськими університетами.

Як відомо, освітня компанія STUDYSO організовує весь процес підготовки до вступу в університети Австрії - від підготовки документів та зарахування до університету до зустрічі в аеропорту і поселення. Детальніше про діяльність STUDYSO можна дізнатися на сайті компанії.

Освіта.ua
19.12.2013