Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Австрії Нові методики навчання в International College of Tourism and Management (Австрія)
Нові методики навчання в International College of Tourism and Management (Австрія)

В International College of Tourism and Management (ITM) студенти вчаться не лише для того, щоб отримати роботу. В ITM студентам допомагають розвинути підприємницькі навички

Нові методики навчання в International College of Tourism and Management (Австрія)

Бажаєте навчитися швидко приймати рішення та бути успішним у суспільстві, бізнесі або просто для себе? У 2012 році ITM робить нові кроки для того, щоб на всіх спеціальностях і на всіх факультетах здійснювалася підготовка справжніх професіоналів у сфері готельного та туристичного бізнесу.

З цією метою використовуються різні методики в ході навчання: робота під керівництвом фахівця, зустрічі із запрошеними спікерами, навіть робота в місцевій компанії, де ви зможете перевірити свої навички на практиці.

Робити помилки та вчитися на них - це нормально. В ITM ви зрозумієте, що у вас краще виходить і знайдете свою творчу нішу!

Тепер до програми коледжу також включено спеціалізований курс з підприємництва. Таким чином оцінюються академічні успіхи студентів не тільки за традиційною системою оцінювання. В ITM оцінюються також ті компетенції студентів, які вважаються еталоном в бізнес-сфері. При цьому в коледжі розрізняють традиційну систему оцінювання та систему оцінювання управлінських досягнень.

У коледжі, під час занять, успішність студентів оцінюється за традиційною міжнародною системою оцінювання. З точки зору системи оцінювання управлінських досягнень береться до уваги компетенція студентів в менеджменті та підприємництві.

Висока академічна успішність в коледжі ще не означає, що ви добрий управлінець. При цьому якщо у вас погані оцінки з математики, це не означає, що ви не маєте ділової хватки. Тому й впроваджено систему оцінювання компетенцій, що використовується в багатьох міжнародних компаніях.

В ITM оцінюються дев'ять компетенцій студентів. Оцінка включає кілька елементів: це і рекомендація викладача, і відгуки однокурсників, і думка керівників, професіоналів галузі.

Наприклад, коли ви закінчуєте стажування в готелі, керуючий складе один зі звітів про вашу практику. Ваші однокурсники також складуть звіт про вашу роботу під час занять, беручи до уваги, наприклад, такі ваші компетенції як лідерські навички або навички спілкування. Ваш викладач оцінить вашу здатність керувати проектами, а ваш керівник зверне увагу на вашу здатність виконувати великі обсяги роботи.

Компетенції, які ви будете розвивати під час навчання: розуміння бізнесу, спілкування, підтримка клієнтів, лідерство та розвиток, уміння адаптуватися, підприємництво, соціальна відповідальність.

Партнер коледжу в Україні - освітнє агентство А-пріорі. Отримати більш детальну інформацію про програми ITM College можна у менеджерів агентства за тел.: (044) 221-78-99, (097) 493-93-05 або по skype: a-priori_europe.

Освіта.ua
24.05.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!