Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Австралії Австралія полегшує візовий режим для іноземних студентів
Австралія полегшує візовий режим для іноземних студентів

З квітня 2011 року в Австралії вступають в силу зміни візових правил для іноземних студентів, що мають зупинити спад у індустрії міжнародної освіти

Австралія полегшує візовий режим для іноземних студентів

Осмисливши власний досвід у цій галузі, австралійський уряд оголосив про перегляд візової системи стосовно іноземних студентів, в прагненні зупинити спад у цій індустрії, яка оцінюється в 18 мільярдів доларів США.

Зміни візових вимог означають, що для студентів з 38 країн ці вимоги знизяться, створюючи, таким чином, більш сприятливі умови для в'їзду до Австралії.

Компанія "Allen Consulting", уповноважена Австралійською радою приватної освіти та навчання, провела в минулому році дослідження, яке прогнозує, що спад в індустрії міжнародної освіти Австралії складе 546 млн доларів США до 2012 року, а сектор англомовної освіти понесе найбільші втрати - 1,1 мільярда доларів.

Пітер Коулдрейк, голова "Universities Australia" та проректор Квінслендського Технологічного університету, вважає, що перегляд візових правил має показати, що Австралія має серйозний намір удосконалювати свою політику в цій сфері і виправляти негативне становище що виникло. За його словами, причина ситуації, що склалася, криється також і в сприйнятті Австралії як негостинної країни.

Language Travel Magazine, переклад Освіта.ua.

Освіта.ua
29.03.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!