Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Австралії 20% знижка на навчання в коледжах Think Education Group (Австралія)
20% знижка на навчання в коледжах Think Education Group (Австралія)

Центр навчання за кордоном Students International пропонує унікальну знижку на навчання в коледжах Think Education Group (Австралія) - 20%

20% знижка на навчання в коледжах Think Education Group (Австралія)

Акція поширюється на програми бакалаврату і проводиться трьома з шести коледжів Think Education Group, а саме:

  • Billy Blue College of Design (дизайн);
  • William Blue College of Hospitality Management (гостинність, туризм та організація заходів);
  • APM College of Business and Communication (бізнес, реклама, маркетинг і журналістика).

За умови, якщо студент заплатить повну вартість навчання протягом двох триместрів на будь-якій спеціальності зазначених коледжів, він отримує компенсацію у вигляді стипендії в розмірі 20% від повної вартості навчання.

Заявку на навчання необхідно подати до 30 червня 2011 року.

З питань вступу на ці програми ви можете звернутися до менеджерів компанії Students International за тел. (044) 238-20-38.

Довідка: Think Education Group - група коледжів, що пропонує середньо-спеціальну і вищу освіту в Австралії. Сьогодні Think Education Group пропонує понад 80 прикладних кваліфікацій у Сіднеї, Брісбені і на Голд Кості, що дозволяє влаштуватися на роботу одразу після завершення курсу. Також завдяки тому, що Think Education Group відкриває двері іноземним студентам з 40 країн, коледжі є багатонаціональною спільнотою, в якій студенти одержують цікавий досвід спілкування і необхідний настрій, щоб досягти успіху в обраній професії.

Освіта.ua
25.03.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!