Студентське житло у Великій Британії: будинки іноземних студентів

Якщо ви плануєте отримувати освіту у Великій Британії, ви ймовірно вже розглядали два основні варіанти студентського проживання: університетські гуртожитки або приватне житло

Студентське житло у Великій Британії: будинки іноземних студентів

Але для тих студентів, хто шукає по-справжньому мультикультурний досвід навчання, є і третій варіант: будинки іноземних студентів. Це студентське житло спеціально призначене для того, щоб студенти з усього світу мали можливість жити і навчатися поруч один з одним.

Тео Бендріс, студентка з Румунії, вивчає гуманітарні та медичні науки в університеті Вестмінстера в Лондоні (University of Westminster). Вона живе в лондонському Будинку іноземних студентів (ISH), де проживають близько 700 студентів з Великої Британії та інших країн.

"Що мені подобається найбільше в проживанні тут, це те, що я зустрічаю людей з усіх куточків світу, - каже Тео. Вона додає - Персонал дуже доброзичливий і організовує безліч заходів для всіх нас".

Програма заходів у ISH безумовно вражає, вона включає в себе бесіди та лекції, культурні свята, вікторини, живу музику, спортивні клуби та покази фільмів. Існує навіть група подорожей ISH, яка організовує доступні поїздки для тих, хто прагне дослідити інші кутки Великої Британії та Європи.

Тео також задоволена рівнем витрат, а також зручністю розташування будинку. "ISH знаходиться в центрі, неподалік від мого університету, а також є дуже доступним. Я безумовно рекомендую цей вид проживання іншим студентам, особливо тим, хто навчається в центрі Лондона".

Столиця Великої Британії і найбільше місто країни Лондон, представляє широку різноманітність вибору, в тому числі і студентського проживання. Але це не означає, що Будинків іноземних студентів немає в інших регіонах Британії.

Еркін Коре з Туреччини завершує магістерське навчання в галузі політології в Університеті Манчестера (University of Manchester). Він живе в Методистському міжнародному будинку (MIH) Манчестера, який порекомендував йому друг сім'ї. "Розташування і вартість MIH - це просто казка", - говорить Еркін. "MIH розташований досить близько до університету, і, наскільки мені відомо, - є самим доступним житлом в цьому районі".

Як і ISH, MIH орієнтований на розвиток культурного обміну, об'єднуючи студентів з різних країн. Зокрема, Еркін підкреслює той факт, що MIH є домом як для іноземних, так і місцевих студентів - а це означає, що він має можливість жити під одним дахом з корінними британцями, а також з колегами-іноземцями.

Для тих, хто навчається не в Лондоні чи Манчестері, у Великій Британії є і інші будинки для іноземних студентів, такі як Hull International House і Birmingham International Student Homes.

Освіта.ua
11.07.2012