Безкоштовні освітні семінари від Anyway
PR

Вступ до університету за кордоном у 2018 році: чому варто обрати програму і подати на неї заявку вже в листопаді

Безкоштовні освітні семінари від Anyway

Незважаючи на те, що навчальний рік лише розпочався і всі тільки починають замислюватися про майбутній вступ у виш, тягнути з цим не можна. Експерти освітньої компанії Anyway наполегливо рекомендують вже сьогодні починати реєстрацію на програми навчання за кордоном. Для цього є кілька причин, які будуть розглянуті нижче.

1. Більшість університетів США, Канади, Великобританії закінчують прийом заявок на вересень 15 січня. До цього часу вже потрібно обрати програму і в ідеалі здати всі тести.

2. Якщо вас цікавлять стипендії, то прийом заявок закінчується ще раніше - в листопаді/грудні.

3. Багато студентів планують вступати до університетів Німеччини. Незважаючи на те, що навчання в цій країні безкоштовне, витрати на проживання та харчування можуть досягати 1000 євро на місяць. Існують стипендії, які покривають ці витрати, але подача на такі стипендії закривається 10 листопада.

Щоосені компанія Anyway організовує безкоштовні семінари, щоб познайомити студентів з нюансами зарахування, навчання і вибору програми. Так, на семінарі 1 листопада ви отримаєте наступну інформацію:

  • як вчитися в Німеччині безкоштовно;
  • як обрати програму і навчальний заклад;
  • що необхідно для вступу до державного університету;
  • як отримати без проблем візу;
  • в які терміни потрібно подати документи і як отримати стипендію.

14 листопада ви зможете дізнатися, чому Канада така приваблива для українців та як повернути витрати на навчання в цій країні лише за рік.

15-го листопада семінар буде корисний тим, хто вибрав США в якості країни свого майбутнього навчання і при цьому хоче заощадити на навчанні.

Записуйтеся на семінар, який вас цікавить, вже сьогодні, оскільки кількість місць обмежена.

Не вдалось відвідати семінар? Тоді у вас є можливість записатися на безкоштовну індивідуальну консультацію і отримати інформацію, що стосується вашого конкретного випадку, що не завжди можливо на семінарі, де присутні 100 і більше осіб.

Навіщо знати мало, якщо можна знати багато? Зареєструйтесь на обраний вами захід.

ЗАПИСАТИСЯ НА СЕМІНАР

ОТРИМАТИ ІНДИВІДУАЛЬНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Освіта.ua
26.10.2017