Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Морська інженерія: сучасна освіта у Литві
Морська інженерія: сучасна освіта у Литві

Університет Клайпеди запрошує здобути освіту за перспективною спеціальністю з гарантією працевлаштування

Морська інженерія: сучасна освіта у Литві

Чим вужчою є отримана спеціалізація - тим вищі шанси отримати високооплачувану роботу. Ця твердження ніколи не втрачає своєї актуальності. Спеціальності, пов'язані з морем є унікальними, а фахівці у цій області - завжди затребувані, і отримують гідну заробітну плату. Але здобути освіту в сфері морської інженерії можна не скрізь і зазвичай такі програми коштують дорого.

Клайпедський Університет є винятком з цього правила. Університет розташований у Західній Литві, регіоні, де знаходиться промисловий і економічний потенціал, розвивається морський комплекс і зберігаються особливі культурні традиції.

Діяльність Клайпедського університету зорієнтована на реалізацію наукових досліджень, пов'язаних з морем. Університет складається з 7 факультетів: Факультету природничих наук і математики, Факультету гуманітарних наук, Факультету морської техніки, Факультету мистецтв, Факультету педагогіки, Факультету соціальних наук і Факультету наук про здоров'я. Також система університету включає у себе Інститут додаткової освіти, 3 науково-дослідних інститути: Інститут прибережних досліджень і планування, Інститут історії і археології Балтійського регіону, Інститут мехатроніки і кілька центрів наукових досліджень.

Клайпедський Університет - це єдиний університет Європи, у якому готують фахівців для роботи на терміналах зрідженого газу. Це унікальна спеціальність, після отримання якої - робота гарантована, оскільки саме в Клайпеді був побудований такий термінал, а оплата праці фахівців на ньому - дуже висока.

Так само в Клайпедському Університеті можна здобути освіту за такими унікальними спеціальностями, як: морська архітектура, інженерія морських портів, інженерія у сфері переробки нафтопродуктів, управління діяльністю морських портів та іншими спеціальностями.

Тривалість навчання в Клайпедському Університеті: 3,5-4 роки на програмах бакалаврату та 1,5-2 роки - на магістратурі. Мова навчання - англійська. В університеті є підготовчий семестр/рік з англійської мови для студентів, рівень володіння англійською мовою яких не відповідає необхідному рівню.

Вартість бакалаврських програм коливається від 1 800 до 2 700 євро за рік навчання, магістерських програм від 2 000 до 4 000 євро.

Конкурентна вартість здобуття освіти і проживання, навчання англійською мовою, легкість отримання візи, можливість отримати затребувану і добре оплачувану спеціальність - усе це робить перспективи навчання в Університеті Клайпеди унікальним для українських студентів!

Встигніть подати документи до 30 червня!

З усіх питань можна звертатися до офіційного представника Університету Клайпеди в Україні Наталії Фоміної. Телефон: +38 067 642-67-42, e-mail: fominanatalia1977@gmail.com.

Більше про Klaipeda university

Освіта.ua
27.04.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!