Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Освіта у країнах Балтії – гідна конкуренція Польщі
Освіта у країнах Балтії – гідна конкуренція Польщі

Щороку близько двадцяти тисяч українців вирушають до Європи, щоб здобути якісну вищу освіту

Освіта у країнах Балтії – гідна конкуренція Польщі

Близько двадцяти тисяч українців щорічно вирушають до Європи, щоб здобути вищу освіту. І їх кількість стрімко зростає. Охочих наслідувати їхній приклад і поїхати на навчання за кордон набагато більше, однак не в усіх є можливість оплатити навчання в престижних вишах Великої Британії або Франції. Тому українська молодь розглядає бюджетні варіанти, обираючи між країнами Балтії та Східної Європи. Про можливості здобуття вищої освіти у країнах Балтії розповідають фахівці компанії AnyWay Plus.

Для порівняння можемо навести реальні цифри. Вартість навчання в університетах Західної Європи – від 15 до 20 тисяч євро на рік, водночас у вишах країн Східної Європи та Балтії – 1–5 тисяч євро на рік. Також дешевше в цих країнах коштуватиме проживання, харчування та розваги. Причому суттєва різниця у вартості абсолютно не впливає на якість освітніх послуг, оскільки всі європейські університети знаходяться орієнтовно на одному рівні, а диплом будь-якого вишу Європи визнають усі країни світу.

Країни Балтії vs Польща: ключові відмінності

Особливу увагу можна приділити навчанню в країнах Балтії, які незважаючи на всі свої переваги приваблюють незаслужено мало українських студентів. Якщо Польща є найпопулярнішим напрямком (кожен третій з тих, хто вирушає з України вчитися за кордон, вступає до польського вишу), то до Балтії доїжджають далеко не всі. А даремно!

По-перше, освіта в країнах Балтії є хорошим прикладом поєднання добротної європейської якості, сучасних технологій, високих стандартів і приємної вартості на навчання. Можливо ви здивуєтеся, але Литва, Латвія та Естонія обійдуться дешевше тієї ж Польщі. Ціна за семестр навчання в балтійських країнах стартує від €565, до того ж для іноземних студентів передбачені стипендії.

По-друге, доступне навчання російською. Це прекрасна можливість отримати європейську освіту тією мовою, якою вам зручно спілкуватися у повсякденному житті. Звичайно, за бажанням ви можете вибрати й англомовні програми. Окрім того, процес адаптації буде легким завдяки схожості культури, територіальній та ментальній близькості.

По-третє, у студентів є більше шансів для працевлаштування, враховуючи порівняно невисоку конкуренцію та лояльне міграційне законодавство. Причому перспективи для випускників балтійських вишів чудові. Можна вільно подорожувати Європою та стажуватися у будь-якій країні.

З огляду на всі переваги та особливості навчання в країнах Балтії, ми рекомендуємо звернути пильну увагу на можливості отримання вищої освіти в Естонії, Литві та Латвії. Всі деталі щодо вступу та вибору відповідної програми ви можете дізнатися, звернувшись за консультацією до експертів компанії AnyWay Plus.

Дізнатись більше

Освіта.ua
09.02.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!