Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Як отримати британську освіту в Латвії
 Як отримати британську освіту в Латвії

Hotel School у Ризі запрошує ознайомитися з можливостями здобуття вищої освіти в готельному бізнесі

Як отримати британську освіту в Латвії

Освітнє агентство "A-priori" запрошує всіх бажаючих взяти участь у семінарі "Британська освіта в Латвії", в ході якого представник Hotel School у Ризі розповість про можливість отримання престижного британського диплому в сфері готельного менеджменту на найвигідніших умовах.

Також учасники семінару отримають вичерпну інформацію про переваги навчання в Hotel School у Ризі, можливості додаткового заробітку під час навчання, пропозиції практики у найкращих готелях Європи.

Школярі та студенти, які відвідають семінар зможуть пройти безкоштовне тестування та оцінити можливість реалізації свого потенціалу в сфері гостинності.

"На даний момент частка іноземних студентів у Hotel School становить 46%. Серед них є і українці. Наприклад, президент нашого студентського парламенту Олексій Сорокін теж приїхав до нас з України. Ми дуже раді таким активним студентам і сподіваємося, що 9 квітня на семінар відвідає активна молодь", - зазначає представник Hotel School у Ризі по роботі з іноземними студентами Наталія Виклюк.

Hotel School у Ризі запрошує ознайомитися з можливостями здобуття вищої освіти в готельному бізнесі. Семінар відбудеться 9 квітня за адресою: Київ, Smart Cafe BIBLIOTECH, вул. Саксаганського 120. Початок семінару о 12:00. Захід пройде у затишній атмосфері. Запрошуйте родичів і друзів!

ЗаРеєструватись на семінар

Освіта.ua
23.03.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!