Як отримати британську освіту в Латвії

Hotel School у Ризі запрошує ознайомитися з можливостями здобуття вищої освіти в готельному бізнесі

Як отримати британську освіту в Латвії

Освітнє агентство "A-priori" запрошує всіх бажаючих взяти участь у семінарі "Британська освіта в Латвії", в ході якого представник Hotel School у Ризі розповість про можливість отримання престижного британського диплому в сфері готельного менеджменту на найвигідніших умовах.

Також учасники семінару отримають вичерпну інформацію про переваги навчання в Hotel School у Ризі, можливості додаткового заробітку під час навчання, пропозиції практики у найкращих готелях Європи.

Школярі та студенти, які відвідають семінар зможуть пройти безкоштовне тестування та оцінити можливість реалізації свого потенціалу в сфері гостинності.

"На даний момент частка іноземних студентів у Hotel School становить 46%. Серед них є і українці. Наприклад, президент нашого студентського парламенту Олексій Сорокін теж приїхав до нас з України. Ми дуже раді таким активним студентам і сподіваємося, що 9 квітня на семінар відвідає активна молодь", - зазначає представник Hotel School у Ризі по роботі з іноземними студентами Наталія Виклюк.

Hotel School у Ризі запрошує ознайомитися з можливостями здобуття вищої освіти в готельному бізнесі. Семінар відбудеться 9 квітня за адресою: Київ, Smart Cafe BIBLIOTECH, вул. Саксаганського 120. Початок семінару о 12:00. Захід пройде у затишній атмосфері. Запрошуйте родичів і друзів!

ЗаРеєструватись на семінар

Освіта.ua
23.03.2016