Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Як вступити до університету за кордоном?
Як вступити до університету за кордоном?

Школярів та батьків запрошують на семінар, присвячений ефективному вступу до університетів за кордоном

Як вступити до університету за кордоном?

Освітнє агентство EDUSTEPS запрошує взяти участь в навчальному семінарі, присвяченому темі ефективного вступу на програми бакалавріату в університетах за кордоном.

У ході семінару учасники дізнаються, як обрати університет за кордоном, які документи необхідно підготувати, скільки коштує навчання, як і де можна заощадити, як отримати візу тощо.

Семінар буде корисний учням 10-11 класів, а також батькам, які розглядають можливість навчання своєї дитини за кордоном.

Відвідавши семінар, учасники отримають покрокову інструкцію із зарахування до закордонного університету, що допоможе правильно обрати навчальний заклад, спланувати процес зарахування і подати документи до університету. Школярі та їхні батьки зможуть отримати індивідуальну консультацію з академічним консультантом.

Також учасники семінару отримають можливість безкоштовного зарахування та підтримки у процесі навчання в одному з університетів-партнерів EDUSTEPS.

"Коли ви бачите значну кількість пропозицій з навчання за кордоном, вам хочеться спробувати все і відразу, аби перевірити всі варіанти та обрати найкращий. У результаті, замість того, щоб отримати чітку схему і спланувати зарахування, ви починаєте губитися в інформації, витрачати величезну кількість зусиль і часу на організацію процесу зарахування, які ви могли б використовувати для підготовки до навчання та складання випускних іспитів. Ми дуже часто зустрічаємо це серед наших студентів", - каже автор проекту EduSteps Олеся Шахраюк.

Вона також підкреслює, що досвід роботи EDUSTEPS свідчить про те, що зробити правильний вибір і дотримуватися наміченого шляху у зарахуванні дуже непросто, тому компанією розроблена покрокова інструкція для майбутніх студентів, які хочуть здобути освіту в зарубіжних університетах.

Відвідавши семінар, учасники у майбутньому зможуть уникнути поширених помилок у процесі вибору навчального закладу за кордоном, підготовки документів до зарахування, а також у процесі зарахування та отримання візи.

Семінар відбудеться 14 жовтня 2015 року в тренінговому центрі Answer (Київ, вул. Володимирська 49-А, 7 поверх). Час проведення: 19:00 - 21:00. Вартість участі 200 гривень для одного студента або сім'ї.

Для участі необхідна реєстрація >>>.

Детальніше про проведення семінару можна прочитати на сайті освітнього проекту EDUSTEPS.

Освіта.ua
05.10.2015

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!