Як вступити до університету за кордоном?

Школярів та батьків запрошують на семінар, присвячений ефективному вступу до університетів за кордоном

Як вступити до університету за кордоном?

Освітнє агентство EDUSTEPS запрошує взяти участь в навчальному семінарі, присвяченому темі ефективного вступу на програми бакалавріату в університетах за кордоном.

У ході семінару учасники дізнаються, як обрати університет за кордоном, які документи необхідно підготувати, скільки коштує навчання, як і де можна заощадити, як отримати візу тощо.

Семінар буде корисний учням 10-11 класів, а також батькам, які розглядають можливість навчання своєї дитини за кордоном.

Відвідавши семінар, учасники отримають покрокову інструкцію із зарахування до закордонного університету, що допоможе правильно обрати навчальний заклад, спланувати процес зарахування і подати документи до університету. Школярі та їхні батьки зможуть отримати індивідуальну консультацію з академічним консультантом.

Також учасники семінару отримають можливість безкоштовного зарахування та підтримки у процесі навчання в одному з університетів-партнерів EDUSTEPS.

"Коли ви бачите значну кількість пропозицій з навчання за кордоном, вам хочеться спробувати все і відразу, аби перевірити всі варіанти та обрати найкращий. У результаті, замість того, щоб отримати чітку схему і спланувати зарахування, ви починаєте губитися в інформації, витрачати величезну кількість зусиль і часу на організацію процесу зарахування, які ви могли б використовувати для підготовки до навчання та складання випускних іспитів. Ми дуже часто зустрічаємо це серед наших студентів", - каже автор проекту EduSteps Олеся Шахраюк.

Вона також підкреслює, що досвід роботи EDUSTEPS свідчить про те, що зробити правильний вибір і дотримуватися наміченого шляху у зарахуванні дуже непросто, тому компанією розроблена покрокова інструкція для майбутніх студентів, які хочуть здобути освіту в зарубіжних університетах.

Відвідавши семінар, учасники у майбутньому зможуть уникнути поширених помилок у процесі вибору навчального закладу за кордоном, підготовки документів до зарахування, а також у процесі зарахування та отримання візи.

Семінар відбудеться 14 жовтня 2015 року в тренінговому центрі Answer (Київ, вул. Володимирська 49-А, 7 поверх). Час проведення: 19:00 - 21:00. Вартість участі 200 гривень для одного студента або сім'ї.

Для участі необхідна реєстрація >>>.

Детальніше про проведення семінару можна прочитати на сайті освітнього проекту EDUSTEPS.

Освіта.ua
05.10.2015