Набір на безкоштовне навчання в Словаччині
PR

Зарахування в кращі університети Словаччини без іспитів і без ЗНО для безкоштовного навчання

Набір на безкоштовне навчання в Словаччині

Українські абітурієнти мають можливість не тільки вступити до кращих університетів Словаччини до кінця серпня без ЗНО та іспитів, але і вчитися в них абсолютно безкоштовно протягом усіх років освітньої програми.

Доріжка в кращі словацькі виші вже протоптана для українців, багато з яких вже успішно вступили до університетів Словаччини, навчаються там безкоштовно і радіють можливостям, що відкриває перед ними Європа.

Наприклад, цими літніми канікулами, тривалість яких близько чотирьох місяців, українські студенти підробляють у європейських компаніях: у Братиславі, в Празі, в Німеччині, інтегруючись у європейське суспільство і придивляючись до європейських роботодавців.

Інші українці, присвячують свої канікули подорожам до Братислави, Відня - адже від Братислави до Відня всього півтори години їзди на автобусі. Ті, хто стали студентами словацьких вишів торік щасливі і не шкодують, що не поїхали на літо додому оскільки подорожують, вдосконалюють свою словацьку мову, інтегруються у співтовариство студентів і європейців в цілому. Для цього є всі можливості, адже студенти словацьких вишів можуть вільно пересуватися по Європі.

Цього року на підставі контрактів, укладених з двома університетами Словаччини - Технічним університетом в Кошице та Пряшівським університетом у Пряшеві, Освітній центр Slovak Study надає можливість українським абітурієнтам вступити до них до кінця серпня на безкоштовне навчання без іспитів і без ЗНО. Ці виші входять до числа найбільш затребуваних вищих навчальних закладів Словаччини і навчають студентів практично з усієї країни, а також іноземних студентів.

Технічний університет в Кошице (Кошице - друге за величиною місто країни) є одним з кращих університетів Словаччини. Тут навчаються понад шістнадцять тисяч студентів за напрямками машинобудування, авіація, комп'ютерні науки, гірничо-видобувна справа, екологія, управління процесами і геотехнології, будівництво та ін.

Пряшівський університет веде свою історію з 1880 року і пропонує навчання з багатьох спеціальностей більш докладно про які можна дізнатися на сайті освітнього центру Slovak Study. Це третій за кількістю факультетів університет у Словаччині. В університеті навчається близько 12 500 студентів і працює близько 1 000 викладачів. У той же час Пряшів - 3-е за величиною місто в Словаччині після Кошице та Братислави з населенням 100 тис. чоловік і являє собою справжнє студентське містечко.

Освіта, яку пропонує Словаччина, відповідає європейським стандартам, оскільки ця країна є членом Євросоюзу, а випускники словацьких університетів отримують європейські дипломи, які дають право працювати в будь-якій країні світу, що визнає європейську освіту.

Ще однією перевагою для українців є надзвичайна близькість української та словацької мов. Українці, які прямують на навчання до Словаччини, можуть приїхати в країну без знання словацької мови і паралельно з початком навчання відвідувати 3-місячні мовні курси. Постійне перебування в мовному середовищі разом з курсами допомагає швидко адаптуватися до розуміння словацької мови та вільного спілкування. Словацька мова дуже схожа на російську та українську і освоїти її нескладно. Як правило, півроку перебування в мовному середовищі достатньо для повної адаптації.

Студентам Технічного університету в Кошице та Пряшівського університету надається якісний гуртожиток блочного типу (в одному блоці 2 кімнати з усіма зручностями). У кімнаті проживає до 3-х чоловік. Проживання в гуртожитку платне і становить 45 євро на місяць. При цьому обід з трьох страв у студентській їдальні коштує 1,5 євро, що дає можливість вкластися у досить невеликий за європейськими мірками місячний бюджет на проживання та харчування - 100-150 євро на місяць.

Все що потрібно зробити абітурієнту для успішного вступу на безкоштовне навчання - це звернутися в Освітній центр Slovak Study, надати атестат про закінчення школи з додатком, а також скан-копію закордонного паспорта. На підставі цих документів фахівці центру подадуть анкету до вишу від імені абітурієнта, зроблять переклад і нострифікацію атестата, після чого абітурієнт зараховується до університету. Результати ЗНО для вступу не потрібні.

Зарахування до університету здійснюється в середині вересня, а навчальний процес стартує 1-го жовтня, і студенту бажано прибути до місця навчання за десять днів до цієї дати.

У Освітньому центрі Slovak Study абітурієнту також допоможуть забронювати житло, проконсультують з питань отримання візи і страховки.

В даний час Освітній центр Slovak Study проводить акцію, знизивши ціни на свої послуги, які включають в себе нострифікацію документів, переговори з вишем про зарахування без іспитів, супровід зарахування, супровід на перше отримання виду на проживання (отримується відразу після зарахування студента).

Крім послуг освітнього центру студенту також необхідно сплатити витрати на отримання візи, мовні курси, медичну страховку та медогляд.

Більш детальну інформацію про вступ до словацьких університетів, умови безкоштовного навчання, проживання в Словаччині, вивчення словацької мови ви можете отримати в Освітньому центрі Slovak Study за телефонами (066) 350-92-28, (063) 635-42-20, (097) 637-20-40 або електронною поштою slovakstudy@gmail.com.

Не пропустіть момент і зручну можливість стати студентом європейського університету!

Освіта.ua
27.07.2015