Стипендія на навчання з аналітичної хімії

Університет Тарту (Естонія) пропонує магістерські стипендії з оплатою навчання і всіх витрат

Стипендія на навчання з аналітичної хімії

Університет Тарту, за участю Університету Uppsala, Університету Claude Bernard Lyon 1 і Університету Abo Akademi запустили нову 2-річну магістерську програму Erasmus Mundus в галузі аналітичної хімії Excellence in Analytical Chemistry (EACH).

Програма готує фахівців з аналітичної хімії і надає кваліфікацію для роботи в промисловості (харчовій, фармацевтичній, матеріалознавства, енергетики тощо), а також в лабораторіях хімічного аналізу (в галузях охорони навколишнього середовища, продовольства, охорони здоров'я і т.і.) по всьому світу.

Всі прийняті на програму студенти проведуть перший навчальний рік в Університеті Тарту, вивчаючи фундаментальні поняття і набуваючи навички аналітичної хімії, метрології в хімії, якості, а також в галузі соціально-економічних аспектів аналітичної хімії.

Другий рік навчальної програми буде присвячений застосуванню аналітичної хімії. Студентам буде запропоновано вибрати 2 з 3-х навчальних модулів в Університеті Uppsala, Університеті Claude Bernard Lyon 1 та Університеті Åbo Akademi.

Таким чином, студенти будуть здобувати як фундаментальні знання, так і практичні навички в трьох різних вищих навчальних закладах Європи та отримають подвійні дипломи.

Перший рік навчання завершиться 4-6 тижневим практичним навчанням. Студенти отримають розуміння питань аналітичної хімії в професійному середовищі промисловості, науково-дослідної установи або професійної лабораторії, а також знання та навички для виконання конкретних завдань. Час на підготовку передбачено влітку між першим і другим роком навчання.

EACH фінансується Європейською Комісією та пропонує стипендії для українців, які покривають повну вартість програми - 18 000 EUR (за два роки), передбачає щомісячну допомогу 1000 євро (до 12 місяців на рік), оплату витрат на проїзд - максимально 6000 EUR на рік, фінансування витрат на облаштування - не більше 1000 EUR на програму.

Крім того, консорціум EACH пропонує ряд стипендій, які покривають лише оплату за навчання.

Всі кандидати, які бажають отримати повну стипендію на навчання за програмою EACH, повинні звернутися і надати документи до 31 січня 2015 року. Кандидати, які бажають отримати тільки стипендію на навчання, можуть звертатися до 16 квітня 2015 року.

Кандидати повинні:

  • Мати ступінь бакалавра (або еквівалент) з принаймні 60 ECTS в області хімії або хімічного машинобудування та 20 ECTS в галузі математики та / або фізики.
  • Володіти англійською (IELTS Academic - в цілому 6,5 і по окремих розділах не нижче 5.5); TOEFL - паперовий: 575, інтернет: 90; Кембриджський іспит - CAE і CPE; Pearson PTE Academic - 62).

Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, відвідайте офіційний сайт програми: www.ut.ee/each. Ваші запитання надсилайте за адресою: each@ut.ee. Перелік документів зазначено за посиланням http://www.ut.ee/EACH/admission-requirements/.

Всі заявники повинні подати онлайн заявку і завантажити електронні копії всіх необхідних документів в онлайн систему заявок. Відразу після подачі заявки на сайті, всім необхідно відправити підписану заяву (не посилати документи електронною поштою!) З усіма необхідними документами до 28 лютого за адресою: International Student Service, University of Tartu, Ülikooli 18, Tartu 50090, ESTONIA.

Випускники програми EACH запрошуються на роботу у відділи досліджень і розвитку великих компаній, лабораторії хімічної промисловості, лабораторії фармацевтичної промисловості, пластмас і сучасних матеріалів виробництва, охорони здоров'я, агентства споживачів і навколишнього середовища, лабораторії контролю якості харчової промисловості, органи сертифікації, стандартизації та акредитації, національні центри та інститути метрології, а також можуть будувати наукову кар'єру і подати заявку до аспірантури.

Освіта.ua
11.12.2014