Університет Тарту (Естонія) відвідає Київ

1 листопада університет з найвищим рейтингом в Естонії проведе інформаційний захід у Києві

Університет Тарту (Естонія) відвідає Київ

1 листопада Унівеситет Тарту (University of Tartu - UT), який має найвищий рейтинг в Естонії, проведе в Києві інформаційний захід на тему навчання в цій країні. Захід відбудеться в конференц-центрі «Будинок Пашкова» з 13 до 15 години в суботу.

В ході інформаційної сесії представник UT, консультант по Східній Європі Олександр Чанадірі, проведе презентацію університету, його навчальних програм та стипендіальних можливостей. Крім того, колишні студенти Унівеситету Тарту з України поділяться своїм досвідом і розкажуть про те, як українцям отримати освіту в Естонії.

Заснований в 1632 році, Унівеситет Тарту є провідним центром досліджень і підготовки кадрів Естонії. Це найбільший, найстаріший і найпрестижніший університет в країні. Згідно з QS World University Rankings 2014-15 він посідає 379-е місце в світі.

Університет складається з дев’яти факультетів, чотирьох коледжів і навчає 15 000 студентів у т.ч. і 1000 іноземних. Більшість підрозділів UT знаходяться в Тарту - другому за величиною місті Естонії. Однак деякі коледжі також розташовані в Пярну, Вільянді і Нарві.

Офіційною мовою університету є естонська, проте, в даний час в UT викладається 2 бакалаврські програми, програма медицини та 16 магістерських програм англійською мовою.

Університет пропонує щедрі стипендії для всіх своїх студентів. Українські студенти також отримують стипендії від Міністерства закордонних справ Естонії.

Унівеситет Тарту запрошує всіх майбутніх студентів та їхніх батьків взяти участь в інформаційній сесії. Презентація буде проводитися англійською мовою, однак, представник UT може відповідати на питання і російською.

Додаткову інформацію можна отримати на сайті ut.ee/ukraine.

На фото: Юлія з України - студентка філософії Унівеситету Тарту.

Освіта.ua
29.10.2014