Вища освіта за кордоном — початок вступної кампанії
PR

DEC education запрошує підлітків з батьками та студентів на безкоштовні консультації з питань вступу

Вища освіта за кордоном — початок вступної кампанії

У більшості закордонних вишів навчання розпочинається двічі на рік, тому випускники українських вищих навчальних закладів і студенти старших курсів можуть скористатися можливістю подання документів у серпні, а вже у січні 2015 року піти на заняття.

Строки подання документів — до кінця серпня, тому експерти з програм вищої освіти за кордоном міжнародної агенції DEC education запрошують підлітків з батьками та студентів на безкоштовні консультації з питань вступу в останній місяць літа. В ході таких зустрічей є можливість отримати вичерпну інформацію від фахівців DEC education про можливості навчання, програми, умови та обсяг необхідних витрат. Експерти розроблять персональну освітню стратегію з урахуванням усіх побажань, цілей та вимог для якнайшвидшого вступу.

Поточна ситуація вчить нас: орієнтуватися треба швидко, а мислити стратегічно. Попит на престижну закордонну освіту щороку зростає. Саме тому пропонуємо рекомендації і для батьків підростаючого покоління. Обираючи закордонний університет, слід взяти до уваги декілька особливостей самої системи освіти та організації роботи навчальних закладів інших країн.

  1. Прийом та розгляд документів від абітурієнтів відбувається не лише хвилями, а у порядку черги.
  2. До вступу у найбільш рейтингові університети слід готуватися за рік.
  3. Варто обов’язково дізнатися, який рівень знання іноземної мови необхідний для вступу.
  4. Перед бакалавріатом або магістратурою може знадобитися спеціальний курс підготовки.
  5. Вступники до магістратури можуть змінювати спеціалізацію.
  6. Початок занять у західних університетах не обов’язково восени. Можна почати навчання у січні, якщо подати документи влітку.

Враховуючи такі особливості західної системи освіти, батькам старшокласників не варто чекати випускного вечора чи якогось вирішального іспиту, а вивчити усі можливості  заздалегідь – за 2-3 роки. Це дозволить розпланувати підготовку, мати достатньо часу, у тому числі щоб особисто відвідати коледжі та університети і зробити правильний вибір.

DEC education – провідна українська освітня агенція з понад 15-річним досвідом у галузі престижної міжнародної освіти. Завдяки експертному підходу у роботі агенції тисячі наших співвітчизників стали студентами рейтингових університетів різних країн світу.

Запрошуємо на безкоштовні консультації з вищої освіти за кордоном до офісу агенції DEC education: м. Київ, вул. Підвисоцького, 16. Багато корисної інформації за темою є на www.dec-edu.com, телефон для зв’язку з експертами з вищої освіти: (044) 390-76-24. Також можна звернутися до експертів онлайн >>

Освіта.ua
31.07.2014