28 українців навчатимуться на програмах Erasmus

У травні було завершено процедуру відбору та визначено стипендіатів першого напряму Еразмус Мундус

28 українців навчатимуться на програмах Erasmus

28 громадян України зможуть навчатися на магістерських та кандидатських програмах Еразмус Мундус разом з 1383 студентами з ЄС та інших країн, про це повідомляє Європейська правда.

Студенти представляють різні міста України: Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Київ, Львів, Макіївку, Одесу, Ужгород та Харків.

У травні було завершено процедуру відбору та визначено стипендіатів першого напряму Еразмус Мундус – "Спільні магістерські та кандидатські програми". Загалом для подачі заявок були відкриті 138 магістерських та 42 кандидатські програми.

Окрім магістрів, навчатися до Європи поїдуть троє аспірантів. Вони проводитимуть дослідження разом з 248 здобувачами кандидатського ступеня з ЄС та інших країн. Крім того, 175 кандидатів з України увійшло до резервного списку; для них навчання стане можливим, якщо хтось із переможців не зможе поїхати на навчання за різних обставин.

Студенти Еразмус Мундус навчатимуться в найкращих університетах Іспанії, Італії, Німеччини, Франції та інших країн-членів ЄС. Згідно з правилами програми і магістри, і здобувачі кандидатського ступеня навчатимуться в університетах мінімум двох різних держав-членів ЄС; крім спеціальних дисциплін, які вони обрали, стипендіати вивчатимуть мову і культуру країни перебування.

Як відомо, освітня програма ЄС Еразмус Мундус  націлена на активізацію міжнародного співробітництва та підвищення мобільності серед студентів, викладачів та науковців вищих навчальних закладів ЄС та інших країн.

Освіта.ua
06.06.2014