Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Іноземні виші ще приймають українців на вересень
Іноземні виші ще приймають українців на вересень
На правах реклами

Дізнайтесь подробиці на вебінарі "Як вступити до зарубіжного вишу у вересні?"

Іноземні виші ще приймають українців на вересень

Кінець травня — ще не кінець вступної кампанії в закордонних вишах. Експерти стверджують: якщо діяти оперативно, стати студентом восени все ще можна.

28 травня міжнародна освітня агенція DEC education організує вебінар на тему «Як поступити до зарубіжного вишу у вересні?», який буде гідним уваги випускників шкіл, бакалаврів та їхніх батьків. Онлайн-захід розпочнеться об 11:00. Необхідна попередня реєстрація!

Червень є дійсно останнім місяцем, коли ще можна планувати зарахування — за умови, що майбутні студенти вчасно подадуть документи і встигнуть упоратися із супутніми формальностями.

Багатьох здивує, але процес вступу до закордонних коледжів чи університетів є простішим і зручнішим, аніж до вітчизняних, — стверджують фахівці DEC education. Приймальні комісії повідомляють результат через 1–2 тижні, переговори можна вести з кількома навчальними закладами і при цьому не виключати український університет як запасний варіант.

Базові вимоги багатьох зарубіжних вишів до снаги українському хорошистові: середній бал атестату не нижче 8, сертифікат міжнародного іспиту з іноземної мови, переконливий мотиваційний лист — і позитивна відповідь фактично гарантована.

Дізнатися цікаві подробиці і отримати слушні поради зі вступу майбутні студенти зможуть 28 травня, зареєструвавшись на тематичний вебінар. Експерт агенції з програм вищої освіти за кордоном Олександра Литвинова докладно розповість про особливості вступної кампанії — 2014 і проконсультує про можливості навчання як на бакалавраті, так і магістратури.

Деталі про захід можна отримати на сайті організатора або за телефоном у Києві (044) 390-76-24.

Освіта.ua
26.05.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!