Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Академічна програма Erasmus змінює вигляд
Академічна програма Erasmus змінює вигляд

ЄС збільшив витрати на підтримку молодіжних обмінів в рамках програм для учнів і викладачів

Академічна програма Erasmus змінює вигляд

У Берліні була представлена програма академічних обмінів Erasmus plus (Erasmus +), що дає можливість навчатися, проходити стажування або викладати в одній з країн ЄС, а також Ісландії, Ліхтенштейні, Македонії, Норвегії та Туреччині. Про це повідомляє інформаційне агентство dpa.

Новий формат заснований на вже діючих проектах. У його рамках об'єднані, зокрема, програма студентських та викладацьких обмінів Erasmus, а також програми студентських та шкільних обмінів Leonardo da Vinci та Comenius.

Erasmus plus пропонує більш широкі можливості фінансування освіти за кордоном, в країнах, які беруть участь в програмі. З її допомогою молоді люди отримують унікальні можливості для розширення свого кругозору і здобуття нових професійних знань та навичок, підкреслила в інтерв'ю dpa міністр освіти Німеччини Йоханна Ванка. Erasmus plus, за її словами, це "європейський успіх": програма сприяє запобіганню зростання безробіття серед молоді і відкриває молодим людям нові перспективи в Європі.

На цілі європейських молодіжних обмінів Євросоюз до 2020 року виділить близько 15 мільярдів євро - на 40 відсотків більше, ніж у рамках попередніх програм.

За оцінкою міністерства освіти ФРН, в цей період, стати учасником програми Erasmus plus, тобто отримати стипендії або іншу фінансову допомогу, зможуть в одній тільки Німеччині більше 275 тисяч студентів університетів, 150 тисяч молодих людей, які проходять професійне навчання, і 130 тисяч юних німців, зацікавлених у придбанні досвіду перебування за кордоном.

Освіта.ua
05.05.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!