Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Гарантований вступ до ВНЗ Англії, США і Канади
Гарантований вступ до ВНЗ Англії, США і Канади
На правах реклами

У Києві відбудеться семінар-презентація щодо підготовки для зарахування до ВНЗ за кордоном

Гарантований вступ до ВНЗ Англії, США і Канади

Процес вступу в університети за кордоном завжди пов’язаний з масою запитань, основними з яких є: Як підготуватися до вступу? Де пройти цю підготовку? Чи дасть це бажаний результат?

Саме ці запитання будуть розкриті на семінарі-презентації у Києві «Програма підготовки для гарантованого зарахування до вищих навчальних закладів Англії, США та Канади».

Під час семінару-презентації, що проводитиметься фахівцями освітньої агенції «A-priori», ви зможете дізнатися, що освіта за кордоном може бути доступною і не є чимось недосяжним. Безпосередньо на семінарі у вас буде можливість безкоштовно оформити необхідну програму підготовки, а також взяти участь у розіграші знижки в розмірі 40% на навчання за однією з програм.

Вища освіта є ключовим етапом підготовки людини до самостійного свідомого дорослого життя, зазначають фахівці агенції «A-priori», і саме диплом забезпечує напрям і є тим самим квитком у забезпечене майбутнє.

«На жаль, дипломи, отримані в Україні, не відповідають стандартам якісної освіти. Тому за якісною освітою слід відправлятися за кордон — і там розвивати свої професійні якості та навички», - підкреслюють експерти з освіти за кордоном.

Для того, щоб відвідати презентацію безкоштовно, необхідно пройти онлайн реєстрацію на сайті освітньої агенції «A-priori» або по одному з вказаних телефонних номерів: (044) 221-78-99; (097) 493-93-05, або електронною поштою info@a-priori.kiev.ua.

Презентація відбудеться у понеділок 28 квітня 2014 року, о 17-00, в затишній атмосфері креативного простору «Часопис» за адресою: м. Київ, вул. Льва Толстого, 3 (метро Площа Льва Толстого).

Освіта.ua
18.04.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!