Гарантований вступ до ВНЗ Англії, США і Канади
PR

У Києві відбудеться семінар-презентація щодо підготовки для зарахування до ВНЗ за кордоном

Гарантований вступ до ВНЗ Англії, США і Канади

Процес вступу в університети за кордоном завжди пов’язаний з масою запитань, основними з яких є: Як підготуватися до вступу? Де пройти цю підготовку? Чи дасть це бажаний результат?

Саме ці запитання будуть розкриті на семінарі-презентації у Києві «Програма підготовки для гарантованого зарахування до вищих навчальних закладів Англії, США та Канади».

Під час семінару-презентації, що проводитиметься фахівцями освітньої агенції «A-priori», ви зможете дізнатися, що освіта за кордоном може бути доступною і не є чимось недосяжним. Безпосередньо на семінарі у вас буде можливість безкоштовно оформити необхідну програму підготовки, а також взяти участь у розіграші знижки в розмірі 40% на навчання за однією з програм.

Вища освіта є ключовим етапом підготовки людини до самостійного свідомого дорослого життя, зазначають фахівці агенції «A-priori», і саме диплом забезпечує напрям і є тим самим квитком у забезпечене майбутнє.

«На жаль, дипломи, отримані в Україні, не відповідають стандартам якісної освіти. Тому за якісною освітою слід відправлятися за кордон — і там розвивати свої професійні якості та навички», - підкреслюють експерти з освіти за кордоном.

Для того, щоб відвідати презентацію безкоштовно, необхідно пройти онлайн реєстрацію на сайті освітньої агенції «A-priori» або по одному з вказаних телефонних номерів: (044) 221-78-99; (097) 493-93-05, або електронною поштою [email protected].

Презентація відбудеться у понеділок 28 квітня 2014 року, о 17-00, в затишній атмосфері креативного простору «Часопис» за адресою: м. Київ, вул. Льва Толстого, 3 (метро Площа Льва Толстого).

Освіта.ua
18.04.2014