Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Презентація Istituto Marangoni у Києві
Презентація Istituto Marangoni у Києві
На правах реклами

Для тих, хто бажає здобути освіту в сфері моди та дизайну відбудеться презентація відомого італійського вишу

Презентація Istituto Marangoni у Києві

Освітня компанія IQ Consultancy запрошує на презентацію одного з найстаріших і найвідоміших приватних вищих навчальних закладів моди і дизайну Інституту Марангоні (Istituto Marangoni). Навчальний заклад відомий не лише в Італії, а й в усьому світі.

Інститут має філії в найпрестижніших європейських столицях моди і дизайну: Мілані, Парижі та Лондоні. Програми обміну між філіями інституту надають студентам унікальну можливість вчитися один рік в іншій країні , набуваючи безцінного міжнародного досвіду.

Усі викладачі Istituto Marangoni є відомими професіоналами у своїй сфері, які викладають в інституті та одночасно працюють в найвідоміших компаніях світу. Викладачі добре знають вимоги роботодавців і передають свій безцінний досвід студентам, готуючи їх до майбутньої роботи.

Презентація Istituto Marangoni відбудеться 7 квітня о 19.00 у готелі "Дніпро", вул. Хрещатик 1/2, 2 поверх, зала "Леда". Реєстрація на презентацію >>>

Освіта.ua
02.04.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!