Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Темпус-офіс презентував програми Еразмус+
Темпус-офіс презентував програми Еразмус+

Одним із завдань Міносвіти є побудова партнерства з європейськими університетами

Темпус-офіс презентував програми Еразмус+

У Київському національному університеті ім. Шевченка відбувся "Інформаційний день програми Еразмус+ у вищій освіті", організований Національним Темпус-офісом в Україні у співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні.

У рамках Інформаційного дня було представлено нову міжнародну освітню програму ЄС Еразмус+, що реалізовуватиметься протягом 2014-2020 років, а також можливості міжнародного співробітництва, відкриті для ВНЗ, викладачів, студентів в рамках програм Еразмус+, Еразмус Мундус та Жан Моне.

Система роботи з Еразмус+ побудована так, що результат безпосередньо залежить від ініціативи та активності самого ВНЗ, незалежно від його статусу та місця розташування. Програма Еразмус+ поєднує у собі три напрями роботи: навчальну мобільність, співпрацю задля інновацій та обміну досвідом, а також підтримку освітніх реформ.

За словами першого радника представництва ЄС в Україні Хосе Лора співпраця України з ЄС повинна стати більш інтенсивною, зокрема і в освітній сфері. Він переконаний, що одним із найважливіших наслідків реалізації міжнародних освітніх програм є покращення міжнародних зв’язків, інтернаціоналізація, свого роду «превентивна дипломатія», що забезпечує профілактику різноманітних міжнародних і міжетнічних конфліктів.

Також Хосе Лора зазначив, що ЄС відчуває велику відповідальність, адже новий Міністр освіти і науки Сергій Квіт назвав Еразмус та схожі міжнародні програми пріоритетними в освітній політиці України.

В. о. першого заступника міністра Інна Совсун зазначила, що разом зі зростанням прозорості у роботі МОН і демократизації управління освітнім процесом одним із головних завдань Міністерства освіти є побудова стратегічного партнерства з європейськими університетами.

Як відомо, нова освітня програма Євросоюзу Erasmus+ офіційно розпочалась у січні 2014 року. Навчатися за нею студенти зможуть за два роки, а до того університети мають домовитися про кооперацію та співпрацю за окремими напрямками.

Освіта.ua
06.03.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!