Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Чехія запрошує студентів, які постраждали від насилля
Чехія запрошує студентів, які постраждали від насилля

Студенти зможуть закінчити навчання в Університеті Карловому за допомогою Стипендії Вацлава Гавела

Чехія запрошує студентів, які постраждали від насилля

Студенти, котрі постраждали від насилля, можуть закінчити навчання в Університеті Карловому за допомогою Стипендії Вацлава Гавела. Про це повідомляє Посольство Чеської Республіки в Україні с посиланням на заяву Карлового Університету.

"Університет Карлів з великою стурбованістю спостерігає за актуальними подіями в Україні. Інформацію про застосоване насилля, наслідки котрого – десятки вбитих та сотні поранених, – ми сприймаємо з крайнім обуренням", - повідомили в університеті.

У навчальному закладі зазначають, що вжиті владою заходи абсолютно несумісні з основними цінностями європейської цивілізації.

"Такі дії, які вочевидь суперечать основним університетським ідеалам та цінностям, ми повністю засуджуємо. Тим українським студентам, котрі постраждали від насилля, ми пропонуємо можливість закінчити навчання в Університеті Карловому за допомогою Стипендії Вацлава Гавела, яку призначено в січні цього року", - повідомили у Карловому Університеті.

Освіта.ua
26.02.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!