Французькі університети відвідають Київ
PR

Під час міжнародної виставки "Освіта за кордоном-2013" працюватиме павільйон французьких вишів

Французькі університети відвідають Київ

Визнання системи французької освіти ґрунтується на величезному різноманітті спеціальностей та чисельності підходів до їх викладання. Заклади вищої освіти розташовані на всій території Франції, де надається найякісніша освіта за всіма напрямками: від університетів і бізнес-шкіл до інженерних шкіл і шкіл мистецтв.

У рамках роботи міжнародної виставки "Освіта за кордоном", що відбудеться з 14 до 16 листопада працюватиме павільйон вищих навчальних закладів Франції.

У ході виставки відвідувачі зможуть ознайомитися з такими яскравими представниками французької освіти, як: Університет м. Ле Ман, Університет м. Париж, Університет м.Тулуза, Університет м. Ніцца, Інститут прикладних наук м. Руан, Сільськогосподарський харчовий інститут м. Ліль, Бізнес-школа Audencia, Вища школа туристично-готельного бізнесу Vatel, Школа моди Mod’Art.

Сьогодні у Франції навчаються більш ніж 260 тисяч іноземних студентів, відтак Франція посідає четверте місце у світі за контингентом іноземних студентів після Сполучених Штатів Америки, Великої Британії та Австралії.

Уряд фінансує значну частину витрат на освіту кожного студента (від 10 000 до 14 000 € на рік), таким чином при вступі до французького університету студент сплачує лише адміністративний внесок у розмірі від 250 до 350 євро.

У Франції не існує різниці між іноземними і французькими студентами: правила вступу, вартість навчання та дипломи є однаковими для всіх.

Павільйон французьких університетів працюватиме протягом трьох днів, з 14 до 16 листопада у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва "Український дім" (вул. Хрещатик, 2).

Інформацію про роботу міжнародної виставки "Освіта за кордоном-2013" читайте на сайті організаторів.

Освіта.ua
09.11.2013