Литовський університет ISM: День відкритих дверей у Києві
PR

14 листопада відбудеться День відкритих дверей ISM University of Management and Economics

Литовський університет ISM: День відкритих дверей у Києві

Школярі, батьки і студенти запрошуються на День відкритих дверей литовського ISM University of Management and Economics, який відбудеться 14 листопада 2013 року в Києві.

У ході зустрічі, представник університету Robertas Šapalas ознайомить абітурієнтів з діяльністю університету, розповість про тонкощі навчання в Литві, перспективи власника диплома литовського університету в європейському просторі.

Відвідувачі дізнаються, як і коли правильно подавати документи для вступу, які правила прийому діють для українських абітурієнтів, якою спеціальністю можна оволодіти в університеті, ознайомляться з умовами навчання та проживання, а також з тим, як проходить студентське життя у Вільнюсі.

Презентація відбудеться 14 листопада з 16:00 до 17:30 за адресою: вул. Юрківська 12/59, офіс А, Київ (Поділ).

Захід в першу чергу зацікавить цілеспрямованих людей, випускників та студентів, які планують свою кар'єру в європейських країнах, а також батьків, бажаючих влаштувати та передбачити майбутнє своєї дитини.

ISM University of Management and Economics має ряд істотних переваг на ринку сучасної європейської освіти. Це міжнародний університет, який пропонує всі ступені навчання: бакалавріат, магістратуру, докторантуру, а також курси та навчання управлінців.

Університет працює в тісній співпраці з Norwegian Business School, завдяки чому випускники отримують подвійний диплом.

Також ISM University of Management and Economics бере участь у різноманітних програмах студентського обміну в 43 країнах. Навчання здійснюється англійською мовою, також в університеті є всі необхідні умови для різноманітних наукових проектів.

Економіка і політика, міжнародний бізнес і комунікації, технології управління у сфері промисловості, фінансова економіка, міжнародний маркетинг і менеджмент, магістратура для управлінців в сфері менеджменту - ці та багато інших програм представлені в університеті ISM University of Management and Economics.

Також в ході презентації відвідувачі зможуть зареєструватися на програму і отримати 50 % знижку на візову підтримку від освітнього агентства А -пріорі.

Вхід - безкоштовний, кількість місць обмежена. Реєстрація за тел.: +38 097 760 82 16, 044 221 78 99 або за e - mail: [email protected].

Освіта.ua
05.11.2013