Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Українцям стане легше здобути освіту в Європі
Українцям стане легше здобути освіту в Європі

Єврокомісія має намір реформувати програму студентських обмінів "Erasmus"

Українцям стане легше здобути освіту в Європі

Від 2014 року українським студентам стане легше потрапити на навчання до європейських університетів, про це повідомляє українська служба Polskie Radio.

Міжнародні освітні програми є одним з головних компонентів співпраці між Євросоюзом та країнами Східного партнерства. Як інтенсифікувати співпрацю між Європою та її східними сусідами в академічній площині дискутували учасники ІІІ-го Конгресу ініціатив Східної Європи, що проходив у Люблині.

Збігнєв Ґнятковський, заступник директора представництва Єврокомісії у Польщі, підкреслює, що з наступного року ще більше студентів з України та інших держав-учасниць програми Східного партнерства зможуть потрапити до європейських університетів.

"Дотепер студенти з країн Східного партнерства не мали повного доступу до євросоюзної програми "Erasmus for all". З нового року ж почне діяти нова ініціатива - "Erasmus Plus", вона заступить 7 старих програм, зокрема популярні "Erasmus Mundus" i "Tempus". Також на країни Східної Європи буде поширена ініціатива «Марія Склодовська-Кюрі», програма призначена на дослідження та розвиток академічних проектів", – заявив Ґнятковський.

Програма "Erasmus" існує від 1987 року і забезпечує студентам можливість навчатися в університетах всіх країн ЄС за системою обмінів. Вимоги - закінчення першого курсу в університеті та знання іноземної мови. Частина учасників програми отримує стипендію від Єврокомісії. Щороку участь у «Erasmus» приймають понад 200 тисяч осіб.

Освіта.ua
07.10.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!