В Україні розпочато проект "Скажи YES! освіті в ЄС"

Інститут світової політики інформує студентів про переваги європейської інтеграції України

В Україні розпочато проект "Скажи YES! освіті в ЄС"

Інститут світової політики презентував свій новий проект "Скажи YES! освіті в ЄС" в рамках інформаційної кампанії "Сильніші разом" про переваги європейської інтеграції для України.

Інформаційна кампанія була ініційована Представництвом ЄС в Україні, посольством Великої Британії, посольствами країн ЄС та українськими громадськими організаціями.

"Порівняно з іншими країнами Європи і Туреччини Україна досі пасе задніх за кількістю студентів, які взяли участь у освітніх програмах Євросоюзу", - повідомили в Інституті світової політики.

З 2004 по 2013 рік лише 329 українських студентів скористались можливостями програми Erasmus Mundus для здобуття вищої освіти в Європі. В той час як кількість турецьких студентів, що навчались у ЄС в період 2000-2012 рр., перевищує 50 тисяч осіб.

Інститут світової політики розпочинає кампанію з інформування українських студентів про перспективи, які відкриє для них членство України в Erasmus, та закликає відстоювати своє право на якісне навчання. Проект реалізовується за підтримки уряду Чеської Республіки.

Освіта.ua
17.09.2013