Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта В Україні розпочато проект "Скажи YES! освіті в ЄС"
В Україні розпочато проект "Скажи YES! освіті в ЄС"

Інститут світової політики інформує студентів про переваги європейської інтеграції України

В Україні розпочато проект "Скажи YES! освіті в ЄС"

Інститут світової політики презентував свій новий проект "Скажи YES! освіті в ЄС" в рамках інформаційної кампанії "Сильніші разом" про переваги європейської інтеграції для України.

Інформаційна кампанія була ініційована Представництвом ЄС в Україні, посольством Великої Британії, посольствами країн ЄС та українськими громадськими організаціями.

"Порівняно з іншими країнами Європи і Туреччини Україна досі пасе задніх за кількістю студентів, які взяли участь у освітніх програмах Євросоюзу", - повідомили в Інституті світової політики.

З 2004 по 2013 рік лише 329 українських студентів скористались можливостями програми Erasmus Mundus для здобуття вищої освіти в Європі. В той час як кількість турецьких студентів, що навчались у ЄС в період 2000-2012 рр., перевищує 50 тисяч осіб.

Інститут світової політики розпочинає кампанію з інформування українських студентів про перспективи, які відкриє для них членство України в Erasmus, та закликає відстоювати своє право на якісне навчання. Проект реалізовується за підтримки уряду Чеської Республіки.

Освіта.ua
17.09.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!