Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта University College of Technology and Innovation продовжує набір на IT-спеціальності
University College of Technology and Innovation продовжує набір на IT-спеціальності

У жовтні 2012 року Малазійський університет University College of Technology and Innovation оголошує набір студентів на магістерські програми з початком занять 14 січня 2013 р.

University College of Technology and Innovation продовжує набір на IT-спеціальності

Малайзія - найбільш розвинута країна Південно-Східної Азії, що використовує найсучасніші технології, є популярним напрямком розвитку міжнародного бізнесу.

Малазійський університет University College of Technology and Innovation був заснований в 1993 році і є одним з провідних вузів Малайзії.

У березні 2011 року UCTI був нагороджений престижною премією прем'єр-міністра Малайзії за інноваційність, конкурентоспроможність і передові позиції на ринку освіти.

UCTI є кращим університетом по IT спеціальностям в Південно-Східній Азії, що підтверджується щорічним присудженням престижної нагороди MSC Asia Pasific ICT Awards.

Основним партнером UCTI є британський Стаффордширський Університет (Staffordshire University). Партнерство між UCTI і Стаффордширським Університетом плідно позначається на навчальних програмах UCTI, які мають гарантію якості Стаффордширського Університету. Випускники UCTI отримують дипломи, акредитовані британським Staffordshire University.

Staffordshire University (Стаффордширський Університет) є лідером серед англійських університетів у забезпеченні кращих освітніх умов для студентів Англії (за результатами QAA InstitutionalAnalysis 2005). Staffordshire University також входить в трійку лідерів вищої освіти Англії (за результатами аналізу QAA Auditon Good Practice And Recommendations).

Ступінь магістра в UCTI передбачає наступні спеціальності: управління технологіями, програмна інженерія, мобільні комп'ютерні системи, обчислювальна техніка, MBA в IT-секторі.

Тривалість навчання від 1 року до 1,5. Вартість навчання 11 170 доларів США.

Ціни на навчання, проживання, і повсякденні витрати - на порядок нижче, ніж у Британії.

Після закінчення програми випускник отримує два дипломи: від Staffordshire University і від UCTI.

Прийом студентів в University College of Technology and Innovation проводиться кілька разів на рік, що дозволяє майбутньому студенту самостійно вибирати терміни вступу.

UCTI надає проживання для студентів в апартаментах / кондомініумах, недалеко від університету з безкоштовним транспортом до кампусу. Апартаментні блоки обладнані плавальним басейном, пральнею, міні-маркетом, кафе, 24-х годинною охороною.

Вимоги до англійської - IELTS 6.0.

Детальніше про умови вступу та навчання можна дізнатися в офіційного представника University College of Technology and Innovation в Україні освітньої компанії А-пріорі

Освіта.ua
26.10.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!