Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта 21 жовтня в Києві відбудеться виставка міжнародної освіти
21 жовтня в Києві відбудеться виставка міжнародної освіти

Компанія Study.ua запрошує відвідати виставку, що буде присвячена освітнім програмам і пропозиціям навчання у вищих навчальних закладах за кордоном

21 жовтня в Києві відбудеться виставка міжнародної освіти

Під час проведення виставки відвідувачі зможуть отримати інформацію про освітні програми для школярів і пропозиції з навчання в кращих вищих навчальних закладах Великої Британії та Канади для студентів. Також на виставці будуть представлені мовні курси для дорослих і дітей та багато іншого.

Переважно на виставці будуть представлені програми навчальних закладів Англії, Канади, США, Ірландії, Мальти, Швейцарії, Австралії та Нової Зеландії. Дві окремі експозиції будуть присвячені найпопулярнішим напрямками – освіті в Англії і Канаді.

Професіоналами компанії Study.ua створено зручну, сучасну і цікаву систему вибору програм навчання за кордоном, що передбачає не тільки інформування, але і надання всіх необхідних послуг, починаючи від оформлення документів в Україні до організації проживання за кордоном.

Варто відзначити, що цього разу двері виставки люб'язно відкриє один з кращих готелів України - Fairmont Grand Hotel Kyiv!

Організатори зазначають, що освітні виставки компанії Study.ua завжди запам'ятовуються не тільки успішною організацією, ретельним вибором програм, але й особливим умінням знайти оригінальний підхід до кожного відвідувача.

21 жовтня кожен відвідувач виставки отримає індивідуальну пропозицію з навчання за кордоном, із зазначенням термінів та умов вступу в декілька, підібраних спеціально для Вас, навчальних закладів за кордоном.

Ви гарантовано зможете визначитися з вибором кращого варіанту навчання за кордоном, цікаво провести час в товаристві однодумців, а також взяти участь в унікальних заходах, підготовлених спеціально для відвідувачів виставки.

Отримайте персональне запрошення на виставку міжнародної освіти, що відбудеться 21 жовтня 2012 року!

Освіта.ua
01.10.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!