Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Стипендіальний конкурс італійської академії мистецтв NABA
Стипендіальний конкурс італійської академії мистецтв NABA

Італійська академія витончених мистецтв і дизайну NABA оголошує міжнародний конкурс на стипендіальні програми магістратури

Стипендіальний конкурс італійської академії мистецтв NABA

Найбільша приватна академія Італії - Nuova Accademia di Belle Arti di Milano (NABA) оголошує стипендіальний конкурс за магістерськими програмами у сфері дизайну.

Дворічні магістерські програми підготовки (Вienni Specialistici) - це дидактичні програми, націлені на отримання академічного диплома другого рівня (еквівалентного диплому магістра).

Два роки навчання рекомендуються студентам з дипломом бакалавра, які хочуть продовжувати навчання та вдосконалити свою вищу освіту в сфері дизайну. Програми передбачають поглиблене вивчення теоретичних предметів з подальшою інтенсивною роботою над проектом.

Стипендія на навчання в магістратурі пропонується переможцям конкурсу в семи номінаціях. У кожній номінації буде визначено трьох переможців, які отримають знижку на оплату першого року навчання в магістратурі.

Всі учасники конкурсу повинні мати ступінь бакалавра. Щоб взяти участь в конкурсі необхідно вислати свою конкурсну роботу з певної теми відповідно до конкурсних вимог:

Три найкращі проекти за кожною темою будуть нагороджені стипендіями для часткового покриття плати за навчання в магістратурі: 1-е місце - 60% плати за навчання, 2-е місце - 50%, 3-е місце - 40%.

Останній термін подання заявок та проектів 24 серпня 2012 року. Оголошення результатів 14 вересня 2012 року. Початок навчання - 14 січня 2013 року.

Матеріали для участі в конкурсі повинні бути підготовлені англійською або італійською мовою. Детальна інформація: int.info@naba.it.

Більш детальну інформацію про участь у конкурсі та навчанні в Новій академії витончених мистецтв і дизайну можна також отримати у офіційного представника академії в Україні - освітньому агентстві "А-пріорі" за тел.: (044) 221-78-99, (097) 493 -93-05.

Освіта.ua
06.08.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!