Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Гранти для навчання на бакалаврській програмі з економіки в Латвії
Гранти для навчання на бакалаврській програмі з економіки в Латвії

Шведський уряд надає українським випускникам гранти розміром 30 000 євро на навчання на бакалаврських програмах у Стокгольмській школі економіки в Ризі (SSE Riga)

Гранти для навчання на бакалаврській програмі з економіки в Латвії

Грант надається для здобуття ступеня бакалавра з бізнесу та економіки (BSc in Business and Economics) з можливістю обрати спеціальність під час останнього року навчання з-поміж таких напрямів: економіка, фінанси, маркетинг або підприємницька діяльність.

Під час навчання студенти також мають обрати додаткові курси, не пов’язані з напрямком підготовки, зокрема, соціальні та гуманітарні науки.

Наприкінці першого року навчання студенти проходять чотиритижневу практику в громадських організаціях.

Навчання проводиться англійською мовою, тривалість навчання – 3 роки.

Участь у програмі можуть взяти випускники українських шкіл або вузів з високими оцінками з математики та англійської мови. Кандидати також мають пройти тестування SSE Riga Admissions Test, що складається з таких дисциплін: логіка, англійська та математика.

Грант у розмірі 30 000 євро покриває повну вартість навчання за весь період (6 000 євро на рік) та вартість проживання на кампусі SSE Riga. В рамках програми також надається щомісячна стипендія у розмірі 200 євро.

Заявки на участь у стипендіальній програмі приймаються до 2 квітня 2012 року.

Більш детальна інформація про програму – на офіційному сайті SSE Riga.

Освіта.ua
28.02.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!