Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Знижка на підготовчі програми для вступу в університети світу
Знижка на підготовчі програми для вступу в університети світу

Мережа шкіл EF University Preparation Abroad оголошує знижку 1000 доларів США на програми підготовки до вступу в університети світу

Знижка на підготовчі програми для вступу в університети світу

Усі студенти, які зареєструються на програми підготовки до вступу в університети до кінця лютого 2012 року, гарантовано отримають знижку у розмірі 1000 доларів США на навчання.

Програми підготовки включають в себе підготовку до бакалаврату (University Foundation Programme) та підготовку до магістратури (Pre-Master Year, Pre-MBA).

University Foundation Programme – це підготовча програма, що готує студентів до вступу на перший курс університету. Програма включає близько 30 уроків на тиждень, у тому числі вивчення предметів відповідно до обраної спеціальності та вдосконалення англійської мови. Успішне проходження програми гарантує вступ до одного з університетів–партнерів на програму бакалавра.

Pre-Master Year/Pre-MBA – це програма підготовки до магістратури або MBA, що поєднує вивчення англійської мови та академічних предметів на вибір (міжнародний бізнес, маркетинг, юриспруденція та соціальні науки). Як показує досвід, усі студенти після інтенсивного курсу підготовки вступають в один із партнерських вузів на магістратуру.

Мережа шкіл EF University Preparation Abroad має більше 150 університетів-партнерів, що з року в рік успішно приймають випускників підготовчих курсів на свої академічні програми.

Навчання на програмах починаються у червні, вересні та січні. Навчання здійснюється в університетах Англії (Лондон, Кембридж, Оксфорд), США (Бостон, Нью Йорк, Санта Барбара, Сан-Франциско), Канади (Ванкувер), Австралії (Сідней), Сінгапура та ОАЕ (Дубаї).

Тривалість підготовчих програм – 9 місяців. Повна вартість програми складає від 16 490 доларів США, включаючи курс навчання, проживання у приймаючій сім’ї, дворазове харчування, візити в університети на Дні відкритих дверей, складання екзамену з англійської мови та сертифікат після закінчення програми.

Останній строк подачі заявок на навчання – 29 лютого 2012 року.

За більш докладною інформацією щодо умов вступу звертайтеся до освітньої агенції "А-пріорі" за тел.: (044) 221-78-99, (097) 493-93-05 або на e-mail: info@a-priori.kiev.ua

Освіта.ua
08.02.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!