Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Стипендії для навчання на бакалаврських програмах в Італії
Стипендії для навчання на бакалаврських програмах в Італії

Американський університет John Cabot University в Римі пропонує іноземним студентам стипендії для навчання на бакалаврських програмах

Стипендії для навчання на бакалаврських програмах в Італії

John Cabot University (JCU) - акредитований американський університет, що знаходиться в центрі Рима.

Навчання в університеті здійснюється за такими спеціальностями: ділове адміністрування, маркетинг, міжнародні відносини, політологія, економіка і фінанси, історія, зв'язки з громадськістю, історія мистецтв, гуманітарні науки, англійська література і міжнародний бізнес.

Іноземним студентам надається низка стипендій, в залежності від успішності у навчанні: стандартна стипендія в розмірі € 4000 на рік і президентська стипендія в розмірі від € 3750 до € 7000 на рік.

Для студентів, які потребують фінансової допомоги, надається грант у розмірі від € 750 до € 2250 на рік. Сума даного гранту може бути додана до президентської стипендії.

Крім цього, John Cabot University пропонує оплачуване стажування в службах університету (Admissions, Library, Computer Labs, Front Office, Student Services). Оплата робочого часу - від 5,5 євро за годину.

За умови високих досягнень у навчанні після 2-х семестрів студент може працювати в якості Resident Assistant (допомога в розселенні та керівництво групою студентів під час їхнього проживання в Римі), що забезпечує безкоштовне проживання.

За більш докладною інформацією про навчання у John Cabot University звертайтеся в агентство академічного консалтингу з навчання за кордоном Домар Тревел Ед'юкейшен за тел.: (044) 425-40-45, (044) 451-57-52.

Освіта.ua
26.01.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!