Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Програми підготовки спеціалістів з автомобільного дизайну в Італії
Програми підготовки спеціалістів з автомобільного дизайну в Італії

Istituto Europeo di Design (Італія) пропонує здобути вищу освіту у сфері автомобільного дизайну

Програми підготовки спеціалістів з автомобільного дизайну в Італії

Istituto Europeo di Design (IED) був заснований у 1966 році в Мілані, сьогодні кампуси цього навчального закладу знаходяться у великих містах Італії, Іспанії, Бразилії.

Програма з підготовки спеціалістів у сфері автомобільного дизайну пропонується у кампусі IED, що розташований у Турині. Кампус IED в Турині пропонує програму з підготовки бакалаврів тривалістю три роки, початок навчання на цій програмі - жовтень 2012 року, а також магістерську програму, на якій навчання почнеться у березні 2012 року.

Система освіти у навчальному закладі побудована на вирішенні конкретних завдань, а завдяки набутим навичкам студенти можуть отримати роботу ще під час навчання.

Основні предмети цієї програми: креслення, ергономіка, ілюстрація, створення ескізів, історія дизайну, технологія, історія автомобілебудування, психологія. Основну частину практичних занять складають спільні проекти з партнерами навчального закладу - Ferrari, FIAT, BMW, Renault, Honda, Jaguar тощо.

Особливістю прийому на навчання на бакалаврських програмах є те, що від абітурієнта не вимагається портфоліо, проте бажано надати малюнки, зроблені у різних техніках.

Особам, які мають профільну освіту або досвід роботи у цій сфері не менше двох років, пропонуються на вибір магістерські програми за спеціальностями: Master of Arts in Transportation Design - Work Experience або Master Course of Advanced Design for Transportation.

Серед предметів магістерського курсу: штучний інтелект, робототехніка, макроекономіка, біоніка, екологія, програми трьохвимірного дизайну. Навчання на програмі триває два роки і включає стажування.

Вартість навчання на програмах складає 12550 євро на рік.

Дізнатися більш детальну інформацію про особливості вступу на ці програми в Istituto Europeo di Design та умови навчання ви можете в агентстві А-пріорі за телефоном: (093) 073-10-14, або e-mail: eu@a-priori.kiev.ua.

Освіта.ua
13.01.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!