Програми підготовки спеціалістів з автомобільного дизайну в Італії

Istituto Europeo di Design (Італія) пропонує здобути вищу освіту у сфері автомобільного дизайну

Програми підготовки спеціалістів з автомобільного дизайну в Італії

Istituto Europeo di Design (IED) був заснований у 1966 році в Мілані, сьогодні кампуси цього навчального закладу знаходяться у великих містах Італії, Іспанії, Бразилії.

Програма з підготовки спеціалістів у сфері автомобільного дизайну пропонується у кампусі IED, що розташований у Турині. Кампус IED в Турині пропонує програму з підготовки бакалаврів тривалістю три роки, початок навчання на цій програмі - жовтень 2012 року, а також магістерську програму, на якій навчання почнеться у березні 2012 року.

Система освіти у навчальному закладі побудована на вирішенні конкретних завдань, а завдяки набутим навичкам студенти можуть отримати роботу ще під час навчання.

Основні предмети цієї програми: креслення, ергономіка, ілюстрація, створення ескізів, історія дизайну, технологія, історія автомобілебудування, психологія. Основну частину практичних занять складають спільні проекти з партнерами навчального закладу - Ferrari, FIAT, BMW, Renault, Honda, Jaguar тощо.

Особливістю прийому на навчання на бакалаврських програмах є те, що від абітурієнта не вимагається портфоліо, проте бажано надати малюнки, зроблені у різних техніках.

Особам, які мають профільну освіту або досвід роботи у цій сфері не менше двох років, пропонуються на вибір магістерські програми за спеціальностями: Master of Arts in Transportation Design - Work Experience або Master Course of Advanced Design for Transportation.

Серед предметів магістерського курсу: штучний інтелект, робототехніка, макроекономіка, біоніка, екологія, програми трьохвимірного дизайну. Навчання на програмі триває два роки і включає стажування.

Вартість навчання на програмах складає 12550 євро на рік.

Дізнатися більш детальну інформацію про особливості вступу на ці програми в Istituto Europeo di Design та умови навчання ви можете в агентстві А-пріорі за телефоном: (093) 073-10-14, або e-mail: eu@a-priori.kiev.ua.

Освіта.ua
13.01.2012