Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Знижка на підготовчі програми A-level та International Baccalaureate
Знижка на підготовчі програми A-level та International Baccalaureate

Мережа шкіл EF International Academy оголошує конкурс на отримання 50% знижки на програми підготовки до вступу в університети світу A-level та International Baccalaureate

Знижка на підготовчі програми A-level та International Baccalaureate

Шість найталановитіших студентів отримають можливість навчання на одній із підготовчих програм A-level або International Baccalaureate Diploma в Оксфорді, Торбей чи Нью-Йорку.

Знижки присуджуватимуться талановитим та амбітним студентам, які можуть зробити  позитивний внесок у колектив та життя академії EF International Academy.

International Baccalaureate Diploma – міжнародний диплом про повну середню освіту, що визнається найпрестижнішими університетами по всьому світу. Вивчення предметів з різних академічних сфер, а також робота над самостійними та груповими завданнями дозволяє отримувати міцні знання і розвивати командний дух та самостійність.

A-level – британський диплом про повну середню освіту. Метою цієї програми є вузьконаправлена підготовка до навчання в британському вузі на заздалегідь обраному факультеті. Зазвичай цю програму називають "Золотим стандартом навчання", бо вона дає глибокі знання з обраних дисциплін (мінімум 3 предмети).

Ці програми доступні для молоді, починаючи з 10 – 11 класу. Тривалість курсу – 2 роки. За умови успішного закінчення цих програм студенти матимуть можливість вступити на перший курс престижних університетів, таких як Гарвард, Оксфорд, Йелль або Кембрідж.

Знижка, яку отримають переможці конкурсу, покриває 50% вартості навчання, проживання у приймаючій сім’ї у двомісній кімнаті та дворазового харчування протягом усього терміну навчання на підготовчій програмі.

Останній строк подачі заявок на навчання – 31 грудня 2011 року.

Кандидати на отримання знижки на навчання будуть оголошені не пізніше 14 січня 2012 року. Телефонне інтерв’ю проводитиметься до 31 січня 2012 року. Результати конкурсу будуть оголошені 6 лютого 2012 року.

За більш докладною інформацією звертайтеся до освітньої агенції "А-пріорі" за тел.: (044) 221-78-99, (097) 493-93-05.

Довідка:
EF International Academy готує студентів до вступу в престижні університети світу. Школи EF International Academy знаходяться у Великій Британії (Оксфорд, Торбей), США (Нью-Йорк) та Канаді (Ванкувер).

Освіта.ua
06.12.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!