Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Знижка на навчання в American College of Thessaloniki (Греція)
Знижка на навчання в American College of Thessaloniki (Греція)

American College of Thessaloniki в Греції пропонує українським студентам 30% знижку на навчання на будь-якій програмі коледжу

Знижка на навчання в American College of Thessaloniki (Греція)

Навчання в American College of Thessaloniki зацікавить тих, хто хоче вчитися в американському коледжі, не покидаючи Європи.

American College of Thessaloniki є приватним навчальним закладом. Коледж знаходиться в місті Салоніки, розташованому в північній частині Греції. Салоніки - друге за величиною місто Греції з населенням близько 800 тис. осіб. Коледж входить до складу приватного навчального закладу Anatolia College, заснованого в 1886 році.

Програма в American College of Thessaloniki заснована на освітньому досвіді США. Більшість викладачів коледжу навчалися в США, мають докторські ступені і пройшли практику в своїй царині.

Програми BA, BS і MBA в American College of Thessaloniki отримали повну акредитацію New England Association of Schools and Colleges, University of Wales і міністерства освіти Греції.

У коледжі пропонується навчання на програмах МВА, бакалаврських та магістерських програмах, а також є можливість навчання на сертифікаційних програмах.

Підготовка здійснюється за такими напрямками: бізнес, дизайн, бізнес-адміністрування, міжнародні відносини, англійська мова, обчислювальна техніка тощо.

Заявлена вартість навчання без знижки становить 8250 євро на рік, для українців з урахуванням 30% знижки - 5775 євро на рік.

Більш детальну інформацію про навчання в American College of Thessaloniki ви можете отримати в менеджерів освітнього агентства Istudy за тел.: (044) 222-79-19, (044) 235-07-55.

Освіта.ua
28.11.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!