Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Стипендії на навчання в Università Cattolica del Sacro Cuore (Італія)
Стипендії на навчання в Università Cattolica del Sacro Cuore (Італія)

Приватний італійський університет Università Cattolica del Sacro Cuore пропонує повні та часткові стипендій для абітурієнтів

Стипендії на навчання в Università Cattolica del Sacro Cuore (Італія)

Пропозиції охоплюють ряд бакалаврських та магістерських програм з італійською та англійською мовою навчання. Усі стипендійні програми діють на базі центрального кампуса університету в Мілані.

Студентам, які бажають вчитися на дворічних магістерських програмах з англійською мовою викладання, пропонується 15 часткових стипендій у розмірі € 4000 і одна повна стипендія, що покриває всю вартість навчання та проживання в Мілані. Заявлена для іноземців загальна вартість навчання на цих програмах складає € 8500 на рік.

Також, пропонуються часткові стипендії на навчання на бакалаврських, магістерських та деяких інших програм з італійською та англійською мовою викладання в розмірі від 4000 до 5500 євро.

Навчання протягом одного семестру за обміном та академічний рік за обміном передбачає знижку у розмірі 20% від вартості навчання. Повна вартість - відповідно 5500 євро та 11 тисяч євро.

Головним критерієм надання стипендії є рівень успішності, зазначений в документі про освіту абітурієнта.

Абітурієнти, які подають заявки через агентство DEC education, звільняються від сплати реєстраційного збору в розмірі € 75.

За більш детальною інформацією звертайтеся до менеджерів освітнього агентства DEC education за тел.: (044) 390-76-24.

Довідка: Università Cattolica del Sacro Cuore був заснований в 1921 році. Тут навчаються понад 40 тисяч студентів. Університет має 5 кампусів і 14 шкіл, розташованих в 5 містах Італії (Мілан, Рим, Брешіа, П'яченца-Кремоні та Кампобассо). Найбільший з кампусів - міланський (понад 26 тис. студентів). Пропонує навчання на більш ніж 200 програмах бакалаврату та магістратури. У сфері наукової діяльності співпрацює з більш ніж 600 міжнародними структурами.

Освіта.ua
05.11.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!